En Çok Aranan Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri

En Çok Aranan Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Türkiye’de düğün ve nikah törenlerinde kullanabileceğiniz gelinlik ayakkabıları için özel bir sistem hazırlandı. Birbirinden özel en çok aranan topuklu gelinlik ayakkabılar için sipariş verebilmeniz mümkündür. Çok tercih edilen gelinlik ayakkabı modelleri arasında günümüzün en popüler ayakkabılar için sipariş ve ısmarlama ayakkabı hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Çok Aranan Topuklu Ayakkabılar

Yılın ilk döneminde olduğu gibi yaz aylarında düğün ve nikah törenlerinde çok aranan topuklu ayakkabı modelleri araştırması yapıyoruz. Özellikle gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyenler için istedikleri yükseklik ve standartta topuklu gelinlik ayakkabısı sipariş verilebiliyor. Türkiye’nin her noktasından özel ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanabileceğinizi de belirtelim.

Topuklu Gelinlik Ayakkabıları
Topuklu Gelinlik Ayakkabıları

Bu yıla damgasını vuracak ve aradığınız modellere karşılık olacak olan topuklu gelinlik ayakkabıları arasından özel bir kombin hazırladık. Topuklu ayakkabılarda önemli olan 2 detay için boy farkını kapatması ve ayağı yormadan rahat bir kullanıma sahip olması dikkate alınan detaylar arasındadır.

Özel Üretim Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Elde üretilen ayakkabıların fabrikasyon üretimlere göre çok daha şık ve kaliteli olduğu bilinmekte. İnsanlar arasında kişiye özel ayakkabı siparişi nerede yaptırılır sorusu için alt kısımdaki iletişim sisteminden yanıt bulabilirsiniz. İsteğe göre ayakkabı yaptırmak isteyenler için 30 numaradan 50 numaraya kadar dilediğiniz ayakkabıyı her stil ve modelde yaptırabilmeniz mümkün.

Topuklu Gelinlik Ayakkabı Siparişi
Topuklu Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Topuklu gelinlik ayakkabıları arasında stil ve estetik için farklı bir çizgi isteyenler, özel üretim ayakkabı hizmetinden faydalanabilir. Üstelik renk ve görünümünde dilediğiniz değişimin tasarlanması da söz konusu.

Topuğun yüksekliğini istediğiniz ölçüde belirleyebilirsiniz. Ayakkabı siparişlerinizde renk ve ölçüler sizlerin belirteceği şekilde yapılmakta. Kaliteli gelinlik ayakkabısı yaptırmak ve topuklu ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sisteminden yararlanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi