En Çok İlgi Gören Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

En Çok İlgi Gören Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Özel günlerde giymek için satın alacağınız veya sipariş verip yaptıracağınız ayakkabılar için 2018 yılı gelinlik ayakkabısı modellerini sizler için araştırdık. Kişiye özel gelinlik ayakkabıları arasından dilediğiniz gelin ayakkabı modelleri sipariş verilerek yaptırılıp temin edilebiliyor. Peki nasıl gelinlik ayakkabısı yaptırırım, gelinlik ayakkabısı yapan yerler konusunda aşağıdaki iletişim numarası üzerinden ya da 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp gelinlik ayakkabısı sipariş hattı üzerinden istediğiniz ayakkabıyı yaptırabiliyorsunuz.

2018 Yılı Gelinlik Ayakkabı Modelleri (Aranan Trendler)

Sizler de kaliteli ayakkabı yaptırarak ayağa özel gelinlik ayakkabısı siparişi verebilirsiniz. Sizler için özel olarak araştırıp düzenlediğimiz gelinlik ayakkabıları arasından istediğiniz gelinlik ayakkabılarını yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından istediğiniz ayakkabı modelinin gelinliğe uygun olarak yapılması mümkün. Ayrıca 30 numaradan 50 numaraya kadar her ayağa göre özel ayakkabılar yapılabiliyor.

2018 Yılı Gelinlik Ayakkabı Modelleri

2018 Yılı Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Ortopedik ayak sorunları bulunan kişilerin de özel gelinli ayakkabısı yaptırabiliyor. Üstelik kemikli ve taraklı ayaklara özel gelinlik ayakkabıları da 2018 trendleri ve moda akımına uygun şekilde her renk ve stilde sipariş verilebiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi