En Popüler Gizli Topuk Gelinlik Ayakkabı Modelleri

En Popüler Gizli Topuk Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Sevdiğiniz bir gelinlik ayakkabı modelini tercih etmeden önce gizli topuklu olması, sizi daha uzun göstermesi için oldukça önemli. Bayanların gelinlik altına giyecekleri ayakkabıların topuklu olması kadar gizli topuk özelliğinin bulunması daha güçlü görünmeniz ve uzun görünüm açısından dikkat edilen bir konu. Bu yılın en çok ilgi gören ve en popüler gizli topuk gelinlik ayakkabı modellerini sizler için araştırdık ve çok beğeneceğinizi düşünerek özel olarak sıraladık.

Gizli Topuklu Gelinlik Ayakkabılar

Unutulmaz bir gün için her şeyi büyük bir titizlik ile hazırlayıp gelinlikten, saçınıza, makyajınızdan gelin ayakkabısına kadar tüm detayları düşünerek hazırlık yapmak, düğün günlerinin vazgeçilmez tutkusu olarak bilinen bir gerçek. Boy sorunu olanlar ya da kendini daha uzun göstermek isteyenler için özel tasarım gizli topuklu gelin ayakkabıları için özel sipariş vererek dilediğiniz yükseklikte gelin ayakkabısı siparişi verebiliyorsunuz.

Platform Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş

Platform Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

Bunun için alt kısımda yer alan WhatsApp gelinlik Ayakkabısı Sipariş hattımızdan bizimle iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin görselini göndermeniz ve detayları belirtmeniz sipariş ayakkabı hizmetinden yararlanmanız için yeterli oluyor.

Gizli Topuklu Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Gizli Topuklu Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Boyunuzun daha uzun görünmesi adına özel standartlarda kaliteli gelinlik ayakkabısı yaptırmak oldukça isabetli bir tercih olurken, özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz her türlü ayakkabı siparişi için de yine Asil Kundura’nın tasatım harikası özel gelin ayakkabısı modellerinden sınırsız model desteği sayesinde faydalanabilirsiniz.

Kişiye Özel Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Yalnızca size özel bir gelinlik ayakkabısı yaptırmak için Asil Kundura Gelinlik Ayakkabı Siparişi hizmetinden iletişim kurarak dilediğiniz gelin ayakkabısı modellerini özel olarak yaptırabilirsiniz.

Gelinlik Ayakkabı Yapımı - Özel Tasarım Ayakkabılar

Gelinlik Ayakkabı Yapımı – Özel Tasarım Ayakkabılar

Bunun için 0534 526 79 07 numaralı gelin ayakkabı sipariş hattı üzerinden iletişim sağlayabilir, yaptırmak istediğiniz modeli belirterek kaliteyi isteyebilirsiniz.Yılın en trend gizli topuk gelinlik ayakkabı modelleri için herhangi bir yerde hoşunuza gidip gördüğünüz bir modelin görselini iletişim numarası üzerinden göndererek yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi