Eskişehir Ismarlama Damat Ayakkabısı

Eskişehir Ismarlama Damat Ayakkabısı

Düğünlerde evlenen çiftin kıyafetleri her zaman en önemli detaylardan biri olmuştur. O önemli ve anlamlı günde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak, şıklığınıza şıklık katacak ve size bakanları adeta büyüleyecek en güzel ve en doğru kıyafetleri, aksesuarları istemek elbette ki en doğal hakkınızdır.

Özellikle düğün zamanlarında harika bir görünüme sahip olabilmek için genellikle damatlar terzilere giderek kendilerine özel damatlık diktirmektedirler. Bunun yanı sıra kıyafet kadar önemli olan damat ayakkabısı için de aynı şey söz konusu olabiliyor. Çok fazla bilinmese de ısmarlama damat ayakkabısı da bir nevi hayat kurtaran harika uygulamalardan birisidir. Eskişehir ısmarlama damat ayakkabısı sayesinde tam da düşündüğünüz ayakkabıya sahip olmak çok kolay. Bunun gerçekleşmesi için ise sadece hayal gücünüz ve ayakkabı numaranız yeterlidir.

Damat ayakkabı seçimi için öneriler

Damat ayakkabılarında binlerce çeşit ve model bulunması bir bakıma iyi olmasına rağmen seçim yaparken karar vermemizi zorlaştırabilir. Bu konuda dair okuyacağınız tavsiyeler sizlere seçim konusunda biraz da olsa yardımcı olabilir.

Bağcıklı ayakkabı seçimine dikkat

Damat ayakkabısı üzerinde kullanılan bağcıklar bazen hoş ve zarif bir detay, bazen ise bir felaket olabiliyor. Ayakkabı üzerinde gözüken kalın ve çok sayıda olan bağcıklar ayakkabının kaba bir görünüme bürünmesine neden olurken aynı zamanda da şıklığınızı bozabilir. Bağcıklı ayakkabı tercih ederken bağcıkların ince ve kaygan bir yapıda olmasına özen göstermelisiniz.

Farklı olmaktan korkmayın

Kötü bir görünümden ve alışılmışın dışına çıkmaktan çekinen damatlar genellikle düz, siyah ve deri ayakkabı modellerini tercih etmektedir. Fakat sizler bundan farklı olup dikkat çekmek istiyorsanız rugan bir ayakkabı seçebilirsiniz. Özellikle smokin tarzı takım elbiseler için vazgeçilmez bir tamamlayıcı olan rugan ayakkabılar tüm dikkatleri üzerinize çekmeye yardımcı olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi