Eskişehir Ismarlama Gelin Ayakkabısı

Eskişehir Ismarlama Gelin Ayakkabısı

Her genç kızın büyülü rüyası olan, küçüklükten itibaren hayallerini süsleyen, içerisinde adeta prensesler gibi gözükmesini sağlayan ve hayatları boyunca asla o görüntüyü unutmayacak oldukları gelinliklerin olmazsa olmazı gelin ayakkabısı en az gelinlik kadar önemli bir detaydır. Düğün zamanlarında gelinler çok stresli bir dönemden geçmektedir ve ufak sorunlar bile onları çok üzmeye yeterlidir. Bir de bunun üzerine gelinliğinizin altına o hayalini kurduğunuz sizi muhteşem bir şekilde tamamlayacak olan ayakkabıyı bulamadığınızda bir bakıma dünyalar başınıza yıkılır. Ama bu sorun artık çokta önemli değil. Ismarlama gelin ayakkabısı sayesinde siz isteyin, biz üretelim. Eskişehir ısmarlama gelin ayakkabısı sayesinde hayalinizdeki ayakkabıya ulaşmak artık çok kolay.

Alternatif bir gelin ayakkabısı olarak babet

Düğünlerdeki koşturmacanın ve yorgunluğun bir bakıma kurtarıcısı olarak tanımlanan son zamanlarda büyük bir ilgi gören babet gelin ayakkabısı modelleri size rahatlık sağlarken ayrıca zarif ve şirin bir görünüm katacaktır. Taşlı, boncuklu, pırıltılı ve birçok seçeneğini bulabileceğiniz babetler zarafetinizi tamamlayacak ve şık olmak için topuklu bir ayakkabıya ihtiyaç duyulmadığını kanıtlamış olacaksınız.

Gelinlerin vazgeçilmez tutkusu topuklu ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar gelinler için her zaman vazgeçilemez bir parça olmuştur. Şıklığın yanı sıra rahatlığınızı ve konforunuzu da düşünerek yapacağınız topuklu ayakkabı seçimi sizler için adeta sihirli bir son dokunuş gibi olacaktır. Platform topuk, stiletto, dolgu topuk gibi birçok seçeneği olan topuklu ayakkabı modellerinin ideal uzunluğu ise 6-8 cm arasındadır. Seçimlerinizi ayakkabıya şıklık katacak taş,işleme gibi detaylara dikkat ederek yapmanızı tavsiye ederiz.

Ismarlama Gelin Ayakkabısı Siparişi Vermek

Özel üretim gelin ayakkabıları tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Hiçbir şekilde fabrika üretimi olmayan gelin ayakkabıları 1. sınıf kaliteli malzeme ve deri malzemelerden üretilmektedir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Whatsapp numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi