Fiyonklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Fiyonklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinlik seçerken zorlanana bayanlar konu ayakkabı seçmeye gelince de aynı zorluğu yaşıyorlar. Çeşit çeşit modelden, farklı renk ve fiyatlardan oluşan gelin ayakkabısı modelleri arasından hem gelinliğe hem de ayağa uygun olanı seçmek çok önemlidir. Gelinlik ne kadar gösterişli olursa olsun onun tamamlayıcısı ve onu gösteren eşya ayakkabı olacaktır. Bu nedenle son zamanlara damga vuran fiyonklu modellere bakmanızı tavsiye ederiz.

Gelinliğinizin Tamamlayıcısı Ayakkabılar

Gelinliğin tamamlayıcısı olan ayakkabılar arasında seçim yaparken gelinliğin modeline uygun olması önemlidir. Birbirini tamamlayacak olan ayakkabı ve gelinliğin şık durması gerekir. Gelin ayakkabısı modelleri arasından ise bu şıklığı fiyonklu olanlar sağlamaktadır. İsterseniz özel bir yapımla fiyonklu olan ayakkabınıza dantel ya da yazı da ekletebilirsiniz. Böylece ayakkabılarınız daha renkli olur. Unutmayın ki ayakkabılar gelinliğin tamamlayıcısı ve sizin rahat etmenizin anahtarıdır.

İster Düz İster Yüksek Topuklu

Düğün gününüz için seçeceğiniz ayakkabınızı isterseniz özel sipariş üzerine el yapımı olarak da hazırlatabilirsiniz. Bu sayede ayakkabınıza istediğiniz özellikleri ekletebilirsiniz. Gelin ayakkabısı modelleri arasından boyunuza ve gelinliğinize uygun olarak düztaban ya da yüksek topuklu seçebilirsiniz. Ayakkabınıza, gelin çiçeğine uygun olacak bir renkte fiyonk seçerek ayakkabınızın renkli bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Sizlere son tavsiyemiz mutlaka ayakkabı alımını yaptıktan sonra gelinlik boyu ayarlaması için provaya gitmeniz yönündedir.  Mutlu gününüzde mükemmel görünmek için tavsiyelerimizi göz önüne alabilirsiniz.

Çok beğendiğiniz fiyonklu gelin ayakkabısı modellerini satan bir yer bulamıyorsanız veya özel bir ayakkabı yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki, özel siparişlerde tamamen 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılmakta olup el işçiliği ile üretim yapmaktayız. Sizlerin memnuniyeti bizler için önemlidir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi