Gelin Babetleri Modelleri 2017

Gelin Babetleri Modelleri 2017

Evlenen çiftlerin, sadece o güne  özel kıyafetler giymesi neredeyse tüm dünyada çok eskilere dayanan bir gelenektir. Özellikle gelinlik, çoğu kadın için hayatları boyunca unutamayacakları, özel bir kıyafettir. Böyle özel bir kıyafetin sadece şık olması değil, aynı zamanda unutulmaz olması da gerekmektedir. Bu durumu göz önüne alan modacılar, özellikle son yıllarda birbirinden çok farklı tarzlarda gelinlikler üretmiştir.  Bu gelinliklerin tamamlayıcısı da, en az gelinlikler kadar özel olmaları istenen gelin ayakkabılarıdır. Aynı gelinliklerde olduğu gibi, birbirlerinden çok farklı gelin ayakkabısı modelleri üretilmiştir. Gelinlikler farklılaştıkça, gelinliğin şıklığına en önemli katkıyı sağlayacak gelin ayakkabıları da çeşitli tarzlara bürünmektedir.

Şıklık kadar rahatlık da önemli

Gelinlik ve gelin ayakkabısı seçiminde çoğu kadın bu unutulmaz gündeki şıklığını önemsese de, sağlık aslında hayatın her alanında ilk planında olmalıdır. Özellikle son zamanlarda gelinliklerin altında sıkça kullanılmaya başlayan yüksek topuklu ayakkabılar aslında böyle bir gün için rahatlık açısından çok elverişli değildir. Zira düğün gününde bütün gün ayakta duracaksınız. Sizinle fotoğraf çekilmek isteyen bir çok insan olacak, dans edeceksiniz vs.  Bu yüzden rahatlığı ön planda tutan gelin babetleri modelleri tercih edilmesi daha uygun olabilir.

Babetler rahatlığıyla öne çıkıyor

Topuklu ayakkabıların düğünlerde getirdiği bu zorluğa karşı  babetler son zamanlarda rahatlıklarıyla ortaya çıkmaktadır.  Çok da alışılmış bir tarz olmadığından, akıllara ilk başta ‘’gelinlik altına babet olur mu ?’’ sorusu akıllara gelse de, gelinlik tarzına göre bir model seçildiğinde, babetler gelinlik altına gayet uygun gelin ayakkabısı modelleri haline gelebiliyor. Babetler özellikle gelinliğe kattıkları zariflikle öne çıkmaktadır. Klasik tarzda babetlerin yanında, gelin çiçeğiyle uyumlu çiçeklerle süslenmiş bir babet ya da taşlarla süslenmiş bir babet de bakışları üzerinize toplayacaktır.

Rahat ve zevkinize uygun gelin babetleri için hemen bizimle iletişime geçip özel sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi