Gelinliğe Uygun Apartman Topuk Ayakkabı Siparişi

Gelinliğe Uygun Apartman Topuk Ayakkabı Siparişi

En mutlu gününüzde giyeceğiniz gelinliği belirlediniz fakat altına nasıl bir gelinlik ayakkabısı giysem diye merak ediyorsanız üzülmeyin. Türkiye’nin en kaliteli gelinlik ayakkabısı üreticisi olan Asil Kundura ayakkabı ve boyu uzun gösteren özel tasarım gelinlik ayakkabısı siparişlerinizi istediğiniz tarihte Dilediğiniz şekilde hazırlıyor. Üstelik 1. Sınıf kalitede özel üretim hizmeti sağlayan firmanın ürün standartları da takdire şayan. Sizler de gelinliğe uygun apartman topuklu gelinlik ayakkabısı yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki online ayakkabı sipariş hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Yüksek Topuklu Gelinlik Ayakkabıları

Boyunuzu çok uzun gösterecek ayakkabı modelleri araştırırken kişiye özel üretim ile istediğiniz ayakkabıya kolayca ulaşabileceksiniz. Üstelik dilediğiniz standartlarda ve ayak ölçülerine uygun şekilde gelinlik ayakkabısı siparişi verebilirsiniz.

Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Sizler için yüksek topuklu gelinlik ayakkabıları üretimini sağlayan Asil Kundura 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz her ayakkabıyı her ölçü ve modele uygun şekilde kişiye özel olarak yapabiliyor. Ayağında ortopedik sorunlar bulunan müşterileri için yine özel çalışmalar yaparken gizli topuk ve içten topuk çalışması da yapılabilmektedir.

Apartman Topuk Ayakkabı Siparişi

Herhangi bir yerde veya internet sitesinde gördünüz ve çok hoşunuza giden apartman topuklu gelinlik ayakkabısı modelini size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz. Nasıl özel gelinlik ayakkabısı siparişi veririm diyen merak edenler için aşağıdaki WhatsApp sipariş hattı üzerinden iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini, ayak numaranızı ve diğer detayları belirtmeniz yeterli olacaktır.

Topuk Ayakkabı Siparişi

Topuk Ayakkabı Siparişi

Gelinliğinizi uygun apartman Topuklu Ayakkabı yaptırmak için yaptırmak istediğiniz ayakkabının topuk yüksekliğini, ayrıca platform istiyorsanız platform yüksekliğini de belirtmeniz gerekecektir. Renk, ebat standart ve özelliklerini dilediğiniz şekilde seçebileceğiniz gelinlik ayakkabısı siparişi için 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattı üzerinden kolayca siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi