Gelinlik Altına Babet Ayakkabı Modelleri

Gelinlik Altına Babet Ayakkabı Modelleri

Gelinlikler birçok kadın için hayatlarında giyecekleri en özel elbisedir. Eskiden, gelinlik deyince akla kabarık eteği olan, bembeyaz renkte uzun bir elbise gelirdi. Fakat yıllar içinde, moda dünyasındaki değişim tabii ki gelinlik modasına da yansıdı. Birbirinden farklı gelinlik modelleri, moda tasarımcıları tarafından gelinlerin beğenisine sunuldu. Klasikten vazgeçmeyen gelinler tarafından kabarık, uzun etekli gelinlikler tercih edilmeye devam ederken. Biraz daha sıra dışı olmak isteyen gelinler, farklı modellerde, farklı etek boylarına sahip hatta farklı renklerde gelinlikler tercih ettiler. Gelinliklerdeki bu değişim tabii ki gelin ayakkabıları için de geçerli oldu. Birbirinden farklı gelin ayakkabısı modelleri üretildi. Sadece renkleri, burunlarının açık kapalı olması değil ayakkabıların modelleri tamamen değişti.

Geline göre ayakkabı

Gelin adayları, gelinliğinin ve gelin ayakkabısının sadece güzel değil, unutulmaz ve kendilerine özel olmasını da istemektedir. Bu yüzden, özel siparişle tamamen gelinin isteklerine göre üretilen gelin ayakkabıları son zamanlarda revaçtadır.

Rahatlık ve şıklık aynı anda mümkün

Gelin adaylarının aslında en çok dikkat etmesi gereken şey rahatlıklarıdır. Çünkü düğün günü, gelinler neredeyse hiç oturmadan ayakta kalacaktır. Bu yüzden ‘’zaten sadece bir gün giyeceğim, rahat olmamasına katlanıvereyim’’ hatasına düşülmemelidir.  Gelin ayakkabıları kesinlikle rahat olmalıdır. Hem rahatlık, hem şıklık isteyen gelinler için babet gelin ayakkabısı modelleri öne çıkmaktadır. Topuklu modellere göre çok rahat olan babet gelin ayakakbıları, dantelli, fiyonklu, taşlı, süslemeli birçok modelde gelinlere sunulmaktadır.

Özel Üretim Siparişi Verin

Bizler gelin ayakkabısı ve gelin babetleri için özel üretim yapmaktayız. İstediğiniz ayak numarasına, istediğiniz renkte, istediğiniz özelliklerde ve aklınıza gelecek her şeyi sizler için özel olarak tasarlıyor ve üretiyoruz. Ayakkabı modelinizi whatsapp ile bizlere gönderip istediğiniz özellikleri belirterek fiyat alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi