Gelinlik Ayakkabısı 2017

Gelinlik Ayakkabısı 2017

Gelinlerin, evlilik töreninin gerçekleştiği gün ya da evliliğin kutlandığı gün olan düğün gününde, o güne özel ve bir daha giyilmeyecek elbiseler giymesi birçok farklı kültürde, farklı ülkede rastlanan, eskilere dayanan bir gelenektir.

Dünyanın birçok farklı ülkesinden kadınlara ‘’hayatınızdaki en özel elbise hangisidir’’ diye sorulduğunda, ortak cevap olarak ‘’gelinlik’’ kelimesini duymak oldukça kolaydır. Gelinliklerin bu kadar özel ve unutulmaz olmaları istenirken, gelinliklerin en büyük tamamlayıcıları olan gelin ayakkabısı da ayn şıklık ve unutulmazlıkta olmalıdır. Zira, moda bilgisi birazcık da olsa var olan bir insan, bir elbisenin en büyük tamamlayıcısının ayakkabı olduğunu bilir. Elbise ne kadar şık olursa olsun, güzel bir ayakkabı ile tamamlanmadıysa, şıklığını kaybedecektir. Bu yüzden moda evleri gelinlerin beğenisine her dönem yeni gelin ayakkabısı modelleri sunmaktadır.

Klasik de tercih ediliyor yenilikçiler de

Eskiden gelinlik ayakkabısı dendiğinde ilk akla gelen model beyaz, hafif topuklu bir ayakkabıydı. Fakat moda her geçen gün değişen ve yenilenen bir olgu. Bu değişim tabii ki gelinlik ve gelinlik ayakkabısı modasına da yansıyor. 2017 yılında, Birbirinden farklı gelinlik modelleri ile birlikte farklı gelinlik ayakkabısı modelleri de, gelin adaylarının karşısına çıkıyor.

Yüksek topuklu, renkli, çizme şeklinde, spor ayakkabı görünümünde, bundan yıllar önce gelinlik altına giyilmesinin akla gelmeyeceği model gelinler tarafından tercih ediliyor. Bunun yanında, daha klasik modelleri seven gelinler için beyaz, hafif topuklu, fiyonklu, kurdeleli, taşlı veya süslemeli modeller yine moda evleri tarafından tasarlanıyor. Kısacası 2017’de, gelinler ayakkabı seçiminde bir çok seçeneğe sahip.

ÖZEL GELİN AYAKKABISI YAPTIRMAK MODA

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden biri de özel gelin ayakkabısı üretimidir. İstediğiniz her türlü ayakkabı modelini, istediğiniz topuk boyu, renk, ayak numarası gibi özelliklerde üretebiliyoruz. Veya ayağınızda bir sıkıntı varsa buna özel üretim yapmaktayız.

BÜYÜK ve KÜÇÜK NUMARALAR

Büyük ayak numarasına veya çok küçük ayakkabı numarasına sahipseniz buna da özel üretim yapmaktayız. Hatta boyunuzu uzatan özel platformlar için de aşağıdaki WhatsApp numaramız ile bize ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi