Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Gelinlerin düğünler için gelinlik denen özel elbiseler giymesi eskilere uzanan bir adettir.  Eskiden daha klasik ve gelinlik dendiği anda herkesin aklına gelen gelinlik anlayışı moda dünyasına hakimken, yıllar geçtikçe gelinlikler farklılaşmaya, birbirinden değişik gelinlik modelleri ön plana çıkmaya başlamıştır. Gelinlik modelleri değiştikçe gelin ayakkabısı modelleri de çeşitlenmeye başlamış, gelinliklerin en önemli tamamlayıcıları olmuşlardır.

Gelinliğe göre ayakkabı

Yukarıda da söylediğimiz gibi,  gelin ayakkabası modelleri, gelinliğe uyumuna göre değişiklikler göstermektedir.  Bu durum göz önüne alındığında, ayakkabılar farklı yönleriyle öne çıkmaktadır. Ayakkabının burnunun açık mı kapalı mı olacağı, ayakkabının üstünde fiyonk ya da herhangi bir detay bulunup bulunmayacağı önemlidir ve gelinliğin şıklığının önemli bir parçasıdır.

Özel ayakkabılar için sipariş önemli

Gelinliğinizin en önemli tamamlayıcısı olan gelin ayakkabınızın da düğününüz ve gelinliğiniz kadar özel ve unutulmaz olması için en önemli detay, ayakkabınızın size özel olmasıdır.  Gelin ayakkabıları, gelinlerin özel siparişleri üzerine el yapımı olarak üretilmektedir.  Ayakkabının geliş süresi, yoğunluğa göre değişebildiğinden, yirmi gün önceden sipariş vermek iyi olacaktır. Gelinliğin eteğinin boyu da seçeceğiniz ayakkabıya göre ayarlanacağından, gelinlerin ayakkabılarla ilgili bilgileri doğru şekilde ve eksiksiz olarak vermeleri gerekmektedir. Gelinlerin aklındaki gelin ayakkabası modelleri belli olduktan sonra bizimle whatsapp ile iletişime geçip istekleri doğrultusunda sipariş vermeleri gerekmektedir.

Sipariş vereceğiniz ayakkabının topuk boyu önemli bir seçenektir. Sipariş ettiğiniz gelin ayakkabısının gönderilmesi üretimin hemen ardından yapılmaktadır. Üretim süresi 3 gün ile 15 gün arasında değişmektedir. Kargo ise aynı gün verilmektedir. Ortalama kargonun size ulaşma süresi ise 3 gündür.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi