Gelinlik Ayakkabısı Yapan Firma ve Yerler

Gelinlik Ayakkabısı Yapan Firma ve Yerler

Özel gün ve gecelerin vazgeçilmezi olan abiye ayakkabı modelleri kadar taşlı ve gösterişli ayakkabılar bayanların ilgi gösterdiği ayakkabı seçenekleri arasında yer alıyor. Nişan, düğün ve nikah için tercih edilen gelinlik ayakkabısı modelleri için bu yılın en çok tercih edilmiş gelin ayakkabıları sizler için araştırıldı. Bayanlara özel gelinlik ayakkabısı yapan firma ve yerleri araştırdık. Bu modeller arasından istediğiniz topuksuz, düz ya da topuklu gelin ayakkabısı siparişi için yukarıdaki iletişim numarasından whatsapp ile sipariş gelin ayakkabısı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Topuklu Gelin Ayakkabıları

Boy ve gösteriş için gelin ayakkabılarının topuklu olarak tercih etmek gayet doğal. Üstelik gizli topuklu gelinlik ayakkabısı yaptırmak ve özel sipariş ayakkabı hizmetinden faydalanmak da günümüzde birkaç ünlü firma sayesinde tedarik edilebiliyor. Sizler için özel ayakkabı sipariş hizmeti veren Asil Kundura, bay ve bayanların istediği ve tercih edeceği istediği ayakkabı modelini özel olarak yapabiliyor.

Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş - 1Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş - 1Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş - 1Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş - 1Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş - 1

Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş – 1

Üstelik 30 numaradan başlayan ayak numaraları ile 50 numaraya kadar büyük ayak numaralarına da özel ayakkabı siparişi yapmakta. Büyük ya da küçük numara gelinlik ayakkabısı almak ya da yaptırmak isteyenler yukarıda belirtmiş olduğumuz numara üzerinden siparişlerinizi verebiliyorsunuz.

Platformlu Gelinlik Ayakkabısı Yapımı

Sıradışı ayakkabılar kadar görünüm ve estetiğin ayak şekil yapısına uygunluğu da önemlidir. Sizler de özel günleriniz için platformlu ayakkabı yaptırmak ve almak istiyorsanız doğru bir yerde bulunuyorsunuz.

Platformlu Gelinlik Ayakkabı Siparişi - 2

Platformlu Gelinlik Ayakkabı Siparişi – 2

Türkiye’nin her noktasına özel ayakkabı sipariş hizmeti veren Asil Kundura, sizler için Platformlu gelinlik ayakkabı sipariş hizmeti de veriyor. Platform yüksekliği içe gizli platformlu ayakkabılar da yine özel yapım ile mümkün olmakta.

Düz Tabanlı Gelinlik Ayakkabıları

Boyu uzun olan ve almak istediği gelinlik ayakkabısının düz taban olmasını isteyenler için el yapımı gelinlik ayakkabıları için converse taban gelinlik ayakkabıları kadar düz tabanlı ayakkabı modelleri öne çıkmakta.

Düz Taban Gelinlik Ayakkabı Siparişi - 3

Düz Taban Gelinlik Ayakkabı Siparişi – 3

Ayağınızın rahat edip özel bir görünüme sahip gelin ayakkabısı siparişi vermek istiyorsanız, Asil Kundura‘nın özel ayakkabı sipariş hattı olan 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp hattı üzerinden ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi