Gelinlik Converse Ayakkabı Modelleri 2017

Gelinlik Converse Ayakkabı Modelleri 2017

Gelinlik, birçok kadın için hayatında giyeceği en önemli ve unutulmaz elbise konumundadır. Birçok farklı kültürde ve toplumda, gelinlerin düğün gününde sadece o güne özel bir gelinlik giymeleri bir gelenektir. Gelinlikler eskiden daha tek tip ve benzer modellerde olsalar da, son yıllarda işlemesinden etek boyuna hatta rengine kadar birçok farklı gelinlik modeli ortaya çıktı. Modadaki değişimin gelinlik modasına rastlamaması beklenemezdi. Gelinlikler değişirken, gelinlliklerinin şıklığının en önemli tamamlayıcısı olan gelinlik ayakkabısı çeşitleri de hızla değişti. Eskiden, hafif topuklu ve beyaz renkte ayakkabılar neredeyse tek tercihken, şimdi farklı topuk boylarında, farklı renklerde, farklı işlemelerde gelinlik ayakkabıları, gelinlerin  beğenisine sunuluyor.

Birbirinden farklı modeller

Klasikten vazgeçmeyen gelinler için hala, hafif topuklu, beyaz renkte, gelinlik altına giyilecek ayakkabı dendiğinde ilk akla gelen modeller mevcut. Bunun yanında, klasiğin dışına çıkmak ve biraz daha sıra dışı olmak isteyen birçok gelin adayı bulunuyor. Çok yüksek topuklu gelin ayakkabıları, babet gelin ayakkabıları, hatta çizme ve spor gelin ayakkabıları bile bulunuyor. Fakat, sıradışı gelinlerin 2017’deki tercihleri converse gelin ayakkabısı modelleri.

Yıllardır özgürlüğün ve rahatlığın simgesi olan converse ayakkabılar, özgürlüğüne düşkün gelinlerin tercih oluyor, farklı renkler ve modellere sahip birçok converse tipi gelin ayakkabısı bu yıl gelinlerin karşısına çıkıyor. Alışılmış converse modellerinin biraz dışında kalan topuklu converse modelleri, hatta işlemeli, dantelli converseler bile rahatlıkla bulunabiliyor.

Özel Sipariş Verin!

İstediğiniz converse ayakkabı modelini bize WhatsApp ile gönderin, istediğiniz ayak numarası, istediğiniz taban (topuk) boyu ile üretelim. Bunların haricinde istediğiniz renkte üretim yapabilir, ayakkabınıza isimlerinizi de yazabiliriz. Detaylar ve fiyat için WhatsApp numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi