Gerçek Deri İle Hazırlanan Damat Ayakkabıları

Gerçek Deri İle Hazırlanan Damat Ayakkabıları

Ayakkabı hazırlanma aşamasında derinin gerçek ya da sahte olması durumu için ayakkabı meraklılarının en fazla merak ettiği konuların başında geliyor. Özellikle derinin kalitesi için damat ayakkabısı almak isteyen birinin, şık ve görünüş olarak albenisi olan bir model tercihi de önem taşımakta. Nişan ve düğün gibi önemli günlerin vazgeçilmezi olan klasik erkek deri ayakkabı modelleri arasında seçime yapmak için derinin gerçek mi yoksa sahte mi olup olmadığı kişinin merak ettiği konudur.

Hakiki Deri Damatlık Ayakkabı Modelleri

Damatlık ayakkabılarında derinin hakiki olması şık ve gösterişli bir estetik için oldukça önem arz ederken özel damat ayakkabısı yaptırarak bu merakınızı giderebiliyorsunuz. Sizler için kaliteli damatlık ayakkabı siparişi yapan Asil Kundura, özel damatlıklarınızı 1. sınıf kalitede gerçek deri ile kişiye özel olarak yapıp hazırlıyor. Üstelik ayak şekil yapınıza uygun şekilde dilediğiniz renk ve standartlarda 30 numaradan tam 50 numaraya kadar her renk ve deri türünde özel damat ayakkabısı yapmakta.

Özel Damat Ayakkabısı Yaptırmak İçin;

Sizler de kişiye özel damatlık ayakkabısı yaptırarak özel ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sıradışı ayakkabı modelleri arasından dilediğiniz renk ve stilde her renk damat ayakkabısını yaptırabileceğiniz Asil Kundura’da 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden detaylı bilgi alabilir, siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Kösele ve derinin vazgeçilmez uyumu arasında yer alan klasik damat ayakkabı modelleri 2018 yılında da sizler için kişiye özel olarak hazırlanırken ayağınızın üstten fotoğrafını çekip whatsapp üzerinden göndererek ayak şekil yapınıza uygun şekilde kalıp yapılabilmekte. Böylece profesyonel ekibimiz sizler için özel damat ayakkabı siparişi için profesyonel hizmet sunmakta.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi