Gizli Platform Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gizli Platform Gelin Ayakkabısı Modelleri

Evlilik yolunda bir çiftin düğünlerinde olmazsa olmaz aksesuarlardan biriside ayakkabılardır. Özellikle gelinler için ayakkabı seçimi her zaman zor olmuştur. Rahat bir gelin ayakkabısı gelinlerin bu özel gecede sorunsuzca yürüyebilmeleri ve hareket etmeleri için gizli bir destekçidir. Gizli platform gelin ayakkabısı modelleri seçiminde en dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de hem şık hem de rahat bir ayakkabı seçimi olacaktır.

Gizli Kahraman

Seçeceğiniz gelin ayakkabısı modelleri içerisinde en şık ve rahat olan ayakkabı gece boyunca gelinliğinizin altında sizin gizli kahramanınız olacaktır. Gelin ayakkabısı modellerine bakarken tabanı ve yapısı seçimlerinizde büyük rol oynayacaktır. Bu seçimleri yaparken sizin de ayağınızın tam yapısını ve numarasını iyi biliyor olmanız gerekir. Unutmayın ki ayak numaranızdan küçük alınan ayakkabılar kadar büyük alınan ayakkabılarda size acı ve ağrı verecektir, ayrıca ayak sağlınız içinde zararlıdır. Ayağınız taraklı ise geniş tabanlı ayakkabılar tercihiniz olmalıdır.

Zarif ve Şık Bir Tasarımı Hedefleyin

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bir an için Gelin ayakkabısı modelleri seçiminde mutlaka zarif ve şık bir ayakkabı seçmeye özen gösterin. 2017 yılı modelleri arasında gizli platform gelin ayakkabıları şüphesiz ki en popüler gelin ayakkabıları arasında yerini alıyor. Gizli Platform gelin ayakkabıları, topuklu ayakkabı giymeye alışkın bünyeler için bu sene tercih edilen modeller arasında üst seviyede bulunuyor. Alacağınız şık, zarif ve en önemlisi rahat bir gizli platform gelin ayakkabısı sizi hem klişelerden kurtaracak hem de modaya uygun giyiminizin yanında rahat bir seçimle gecenizin çok daha pozitif geçmesini sağlayacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi