Gizli Topuk Gelin Ayakkabısı Siparişi

Gizli Topuk Gelin Ayakkabısı Siparişi

Hayatınızdaki en önemli kararlardan birisi olan evlilik için yapacağınız güzel bir düğünde şık gözükmek her çiftin en çok istediği şeylerden birisidir. Özellikle kadınların giyimlerine ne kadar çok önem verdikleri herkesçe bilinen bir detaydır. Yapılacak düğün öncesinde en çok kararsızlığın yaşandığı anlardan biriside kıyafet konularıdır. Kadınlar giyecekler kıyafetlerin böyle güzel bir günde şık ve gösterişli olmasını ister. Gösterişli ve şık bir kıyafetin altını da süsleyecek en önemli detaylardan biriside şüphesiz ki ayakkabılardır. Gelin ayakkabısı modelleri seçimi için bir mağazaya gittiğinizde dikkat etmeniz gerekenlerin başında o gece sizi en güzel şekilde tamamlayacak bir ayakkabı seçimiyle birlikte gece boyunca sizi yormayacak ve dengenizi de bozmayacak bir ayakkabı seçimi yapmak olacaktır.

Düğünlerde Bu Dönem Gizli Topuklu Ayakkabılar Moda

Bu sene Gizli topuk gelin ayakkabısı modelleri büyük bir trend yaratmıştır. Topuklu ayakkabı giymeye alışkan bir bünyeniz varsa size en büyük tavsiyemiz bu ayakkabılar olacaktır. Seçeceğiniz gizli topuk Gelin ayakkabısı modelleri sizi düğünde hem şık hem de modayı yakından takip eden birisi olarak gösterecektir.

Ayakkabı Siparişiniz İçin Dikkat Etmeniz Gereken Birkaç Ufak Hatırlatma

Bu özel gecede hangi ayakkabıyı alsam diye düşünüyor ve bulamıyorsanız, istediğiniz tasarıma ve renge sahip gelin ayakkabısı yaptırmanız gerekmektedir. Bizler de sizlerin istediği özelliklere uygun tamamen 1. sınıf kalitedeki malzemeler kullanılarak üretim yapmaktayız. Herkesin giydiği her ayakkabıyı kendinize uygun hale getirmek yerine size uygun ayakkabıyı bizler yapıyoruz.

Fakat özellikle düğününüz yaz aylarına geliyorsa ve siz ayakkabınızı gelinliğinize uygun bir tasarımda istiyorsanız, bizimle mutlaka düğününüzden en az 2 hafta önce irtibata geçip sipariş vermeniz gerekmektedir. Çünkü ayakkabınız 3-15 gün arasında üretimi tamamlanır ve kargo ile size gönderilir. Son vakitte verilen siparişleri elimizden geldiğince hızlı şekilde üretmeye çalışsak bile kaliteli bir ürün ortaya çıkarmak amacıyla önceden sipariş verilmesi gerekilmektedir. Ayrıca gelinlik alışverişinizde gelinliğiniz boyu ayakkabınıza göre verileceğinden, gelinlik provasına da gelin ayakkabısı ile gitmek sizin için önemli bir detay olacaktır.

Özel sipariş için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi