Gizli Topuklu Damat Ayakkabı Siparişi

Gizli Topuklu Damat Ayakkabı Siparişi

Erkeklerin kendilerini uzun boylu gösterecek gizli topuklu ayakkabı modelleri araştırırken özellikle düğün öncesi böyle bir hazırlığın olması gayet doğal. Düğün, nişan ve nikah damat ayakkabıları için erkeklerin vazgeçilmezi olan deri ve rugan erkek ayakkabıları özellikle boy problemi yaşayan kişiler için kişiye uzun gösterecek ve gizli topuk ile kişiye daha rahat ve uzun boylu göstermesi gayet mümkün.

Boyu Uzun Gösteren Damat Ayakkabı Modelleri

Takım elbise altına giymek istediğiniz boyu uzun gösteren damat ayakkabısı modeli için gizli topuk çalışmaları özel ayakkabı siparişi ile mümkün olmakta. Erkeklerin takım elbise altına boyu uzun gösterecek şekilde gizli topuk erkek ayakkabı modellerini aşağıdaki iletişim numarası üzerinden de sipariş vererek özel olarak yaptırabilmeleri mümkün.

Gizli Topuk Damat Ayakkabı Modelleri 2018

Gizli Topuk Damat Ayakkabı Modelleri 2018

Boyu uzun gösteren damat ayakkabıları içerisinde en çok ilgi gören renkler rugan, taba ve siyah renkler olarak göze çarpmakta.

Boyu Uzun Gösteren Damat Ayakkabı Modelleri 2018

Boyu Uzun Gösteren Damat Ayakkabı Modelleri 2018

Özellikle bağcıklı damat ayakkabı modelleri ile sade ve düz erkek ayakkabılar oldukça ilgi görürken desenli ve kumaş seçimi yönünden takım elbiseye uygun ayakkabılar da sipariş konusunda el yapımı ayakkabı hizmeti sağlayan asil kundura ile mümkün oluyor.

Takım Elbiseye Uygun Damat Ayakkabı Siparişi 2018

Takım Elbiseye Uygun Damat Ayakkabı Siparişi 2018

Damat ayakkabı modelini özel olarak yaptırabilmek için 0534 526 79 07 numaralı gizli topuklu damat ayakkabı siparişi hatta üzerinden istediğiniz erkek ayakkabı modelini takım elbiseye uygun olacak şekilde dilediğiniz ayak numarasında ve renk modelde size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi