Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Yaptırma

Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Yaptırma

Havalar ısınırken düğün sezonu diye tabir edilen yaz aylarında damat ayakkabısı yaptırmak isteyenler için özel bir sistem geliştirildi. Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticileri arasında bulunan Asil Kundura, hakiki deri erkek ayakkabıları için araştırma yapanlara ve özel sipariş hizmetinden faydalanmak isteyenlere hizmet sağlamakta. Dilediğiniz erkek ayakkabı modelini sipariş verip yaptırabilirsiniz. Yalnızca size özel renk ve stillerde de sipariş verebileceğiniz gibi ayak numarası, kalıp standartları gibi detayları da istediğiniz gibi belirlemekte özgürsünüz. Sizler de nasıl damat ayakkabısı yaptırırım, nereden hakiki deri ayakkabı bulabilirim sorusuna yanıt arıyorsanız 0534 526 79 07 numaralı erkek ayakkabı sipariş sistemimizden faydalanabilirsiniz.

Erkeklere Gerçek Deri Ayakkabılar

Hakiki deri ayakkabılara nereden nasıl ulaşılır sorusuna Asil Kundura, özel ayakkabı üretim sistemi ile hizmet sağlıyor. Herhangi bir yerde gördüğünüz Erkek Ayakkabı modelini istediğiniz renkte ve ayak numarasına göre sipariş verebilirsiniz. Yaptıracağınız ayakkabının renk stilini de alt kısımdaki canlı destek sistemi üzerinden belirterek sipariş vererek yaptırabiliyorsunuz. Üstelik ayak şekil yapınızda tarak ya da kemik gibi çıkıntılara bulunuyorsa üzülmeyin.

Damat Ayakkabısı Siparişi - Özel Üretim

Damat Ayakkabısı Siparişi – Özel Üretim

Dert edeceğiniz ortopedik sorunlar için de özel ayakkabılar yapılabilmekte. Sizler de erkeklere özel gerçek deri ayakkabılar konusunda bilgi almak ve özel ayakkabı yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.

Kıyafete Uygun Erkek Ayakkabıları

Elbiseniz için en uygun ayakkabılar Asil Kundura farkı ile üretilmekte. Üstelik kıyafete uygun ayakkabı siparişi vermek de mümkün. Takım elbisenizin renk tonunu whatsap üzerinden belirterek istediğiniz ayakkabı siparişini verebilirsiniz. Sadece renk değişikliği dışında, modelin üzerindeki detaylardan tutun da stil ve görünüm detaylarında da istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Özel ayakkabı sipariş hizmetinden 0534 526 7907 numaralı iletişim sistemi üzerinden bilgi alarak faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi