Hakkımızda

Gelinlik Ayakkabısı Siparişi sitesi, Ankara’da bulunan fabrikası ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye’nin her  yerinden müşterilerimize özel ayakkabı üretimi yapmak için çıktığımız bu yolda 10 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Sitemizin başlıca amacı, düğün, nişan, kına, sözlenme gibi özel günlerinizde sizlerin bir parçası olan ayakkabılarınızın özel üretimini yapmaktır. Gelinlik ayakkabıları, damat ayakkabıları ile sizler nasıl isterseniz o şekilde üretim yapmaktayız.

Asıl amacımız ise çok beğendiğiniz bir gelin ayakkabısı veya damat ayakkabısının eğer numarasını bulamadıysanız, ayağınızın fiziksel yapısı nedeniyle ayakkabı ölçülerinde sorun yaşıyorsanız ve ayak hastalıklarınız varsa sizlere bu konuda çözüme kavuşturacak üretimi yapıyoruz. Sadece bununla da bitmeyip istediğiniz renkte, istediğiniz numarada, istediğiniz şekillere uygun olarak ayakkabınızı üretiyoruz.

Ankara’da bulunan Asil Kundura fabrikamızda tamamen el işçiliği ile 1. sınıf en kaliteli malzemeler kullanılarak üretim yapmaktayız. Dilerseniz sitemizdeki mevcut gelin ayakkabıları, damat ayakkabılarından beğenebilir, dilerseniz kendi beğendiğiniz modeli bizlere göndererek istediğiniz ayakkabıyı yaptırabilirsiniz.

Bizlere 0534 526 79 07 numaralı telefondan whatsapp aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi