İsimli Gelin Ayakkabısı Modelleri

İsimli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Dünyanın çok farklı ülkelerinde, çok farklı coğrafyalarda yaşayan birçok kadın, hayatlarında giyecekleri en özel elbisenin ne olduğu sorusuna gelinlik cevabı verecektir. Birbirinden oldukça farklı birçok kültürde, evlilik töreninde ve düğünlerde, sadece o güne özel olarak üretilmiş kıyafetlerin giyilmesi oldukça eskilere dayanan bir gelenektir.  Bu yüzden, evlenen çiftlerin, özellikle gelinlerin, kıyafetlerinin sadece şık olmasını değil, unutulmaz ve kendilerine özel olmasını istemesi doğaldır. Gelinlikler eskiden daha klasik ve tekdüze tarzlardayken, bugün, moda dünyasındaki değişimin hızlanması, gelinlik kreasyonlarını da etkilemiştir. Birçok modacı, gelinlerin isteğine göre birçok farklı gelinlik modeli tasarlamaktadır. Gelinlik şıklığının tamamlayıcı olarak da birçok farklı gelin ayakkabısı modelleri üretilmektedir.

Özel gelinliklere, özel ayakkabılar

Gelinliklerin bu kadar özel ve unutulmaz olmaları istenirken, gelinliğin şıklığına şıklık katacak isimli gelin ayakkabısı modelleri de, bu unutulmazlığa katkı sağlayacak şekilde, gelinlerin isteğine göre tasarlanmaktadır. Birçok farklı modelde ve renke gelin ayakkabısı modelleri, gelinlerin isteğine göre, el yapımı olarak, özel tasarlanmaktadır. Bu ayakkabılar,  bu özel günün daha unutulmaz olmasına katkı sağlamaktadır.

Artık sadece modellerdeki özgünlük yetmiyor

Modellerde gelinlerin isteği göz önünde bulundurulup, özel tasarımlar yapılırken,  ayakkabılarının daha kendilerine özel olmasını isteyen gelinler bu özgünlüğü bir adım öteye taşıyor. Farklı modellerde gelin ayakkabıları, isimli olarak tasarlanıyor.  Üzerlerine yazılan isimlerin daha okunaklı olması için, isimli gelin ayakkabılarında genelde beyaz renk kullanılıyor. Fakat modeller en az isimsiz ayakkabılardaki kadar değişim gösteriyor. Dolgu topuklu, fiyonklu, taşlı, işlemeli birçok model, üzerlerinde isim yazılı olarak gelinlerin beğenisine sunuluyor.

İSİMLİ GELİN AYAKKABISI YAPTIRMAK İSTİYORUM

İstediğiniz modelde gelin ayakkabısını sizler için üretiyoruz. Ve isterseniz üstüne Gelin – Damat adını veya istediğiniz  başka bir yazıyı da yazıyoruz. Sizler de özel olarak isimli gelin ayakkabısı yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi