Ismarlama Gelin Ayakkabısı Yaptırmak

Ismarlama Gelin Ayakkabısı Yaptırmak

Evliliğe gidilen yolda son adım düğündür. Gelinler, düğün günü şık ve unutulmaz bir kıyafete sahip olmak ister ve gelinlik seçimlerini titizlikle yapar. Fakat unutulmaması gereken bir nokta, eğer gelinlik ayakkabısı gelinliğe uyumlu ve şık değilse, gelinliğin de şıklığı kaybolacaktır. Bu yüzden gelinlik kadar, ayakkabı seçimine de önem verilmelidir.

Şıklık kadar rahatlığa da önem verilmeli

Gelinler, düğün günü en çok ayakta kalacak insanlardır. Gelinler düğün günü neredeyse hiç oturmayacak, sürekli ayakta kalacak ve dans edecektir. Bu sebeplerden dolayı, gelin adayları, gelinlik ayakkabı seçiminde, rahatlığa da mutlaka önem vermelidir.

Ismarlama gelin ayakkabısı

Birçok gelin için, ayakkabılarının rahat ve  şık olması kadar kendilerine özel olması da önemlidir.  Bu yüzden, birçok gelin ısmarlama gelin ayakkabısı yolunu tercih etmektedir. Aradıkları modeli mağazada bulamayan ya da ayakkabısının sadece kendisine özel olmasını isteyen gelinler, kafalarındaki modeli ayakkabı tasarımcılarına bildirerek istedikleri ayakkabıya sahip olabilirler. Bizlere Whatsapp numaramız ile ulaşarak özel sipariş (ısmarlama ayakkabı) hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gelin adaylarının en çok merak ettiği konulardan biri, ayakkabıların kalitesidir. Ayakkabı tasarımında bizlere vereceğiniz siparişteki ürünler, birinci kalite malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Diğer bir konu da, ayakkabıların, gelinin istediği ayakkabılar ile bire bir uyuşup uyuşmadığıdır. Ayakkabı tasarımcısı olarak, gelinlerin verdiği siparişleri, topuk boyundan, rengine burnunun açık veya kapalı olmasına kadar başarılı bir şekilde ortaya koymaktayız. Tamamen kaliteli malzemelerde, istediğiniz kalıba uygun olarak üretimi yapmaktayız.

Dikkat edilmesi gereken tek nokta, siparişi doğru zamanda vermektir. Ayakkabılar gelinlik provasında giyilecek şekilde bir zamanlama ile sipariş verildiğinde, ayakkabılar istenilen tarihte ulaşmış olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi