İstanbul Ismarlama Gelin Ayakkabısı

İstanbul Ismarlama Gelin Ayakkabısı

Dünyanın neresinde olursa olsun birçok kadın ‘hayatınızda giydiğiniz en önemli elbise nedir ?’ sorusuna ‘gelinlik’ cevabını vermektedir. Bu özel ve anlamlı elbisenin altına giyilecek ayakkabı da en az gelinlik kadar önemlidir.

Bu konuda adeta uzmanlaşmış, profesyonelce çalışmaları ile ün yapmış İstanbul ısmarlama gelin ayakkabısı Türkiye’nin her yerinden müşterilerine özel ayakkabı üretimi yapmaktadır. Sizlerin beğenmiş olduğu gelin ayakkabısı fotoğraflarını, ayak ölçüsü ve diğer istekleriniz ile belirttiğinizde karşılığında sizlere adeta kusursuz ayakkabılar tasarlamaktadırlar. Ismarlama gelin ayakkabısı alanında adeta başarıdan başarıya koşmalarının yanı sıra ürünlerinde en kaliteli malzemeler kullanmaktadırlar.

Gelin ayakkabısı nasıl olmalıdır?

Gelin ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Bunlardan birkaçı; gelinliğin modeli, damadın boyu, düğünün nerede olacağı vs. Düğün günü genellikle koşuşturma içerisinde olacağınız için ayağınızın rahat etmesi de çok önemlidir.

Son yıllarda oldukça popüler olan, rahatlığıyla dikkat çeken platformlu ve uzun topuklu ayakkabılar adeta şıklığınıza şıklık katacaktır. Gelin ayakkabısı için ideal topuk boyu ise en fazla 8 cm olmalıdır. Gelin ayakkabılarında en çok tercih edilen modellerden diğer birisi de dantel detaylı ayakkabılardır. Üzerlerinde taş ve inci detayları kullanılarak tasarlanan modeller günümüzde çok tercih edilmektedir. Eğer taş detaylı bir ayakkabı seçmek isterseniz gelinliğinizin bu taşlara takılmamasına dikkat ediniz.

 

Farklılık katın

Gelinlik ayakkabısı denildiği zaman akla ilk olarak topuklu ayakkabı modelleri gelse de şıklığın sadece topuktan geçmediğini de belirtmek gerekir. Rahatlık ve sağlık açısından da çok doğru bir tercih olacak olan düz gelin ayakkabılarının; açık burunlu, kapalı burunlu,taşlı,işlemeli, fiyonklu olmak üzere birçok model ve çeşidi bulunmaktadır.

ÖZEL SİPARİŞ VERMEK İÇİN

İstediğiniz gelin ayakkabısını istediğiniz ayak numarası, istediğiniz topuk boyunda yaptırabilirsiniz. Veya ayağınızda bir problem varsa bu probleme uygun olarak üretim yapılmaktadır.

Ismarlama ayakkabı üretiminde 1. sınıf kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca tamamen el işçiliği ile üretim yapılarak hataların ve kalitesizliğin önüne geçilmiş olur. Bizler yaptığımız tüm üretimlerde adınıza fatura keserek ürünü sizlere göndermekteyiz. Faturasız iş yapan kişilere kesinlikle sipariş vermeyiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi