İstanbul’da Büyük Numara Gelinlik Ayakkabısı Yapımı

İstanbul’da Büyük Numara Gelinlik Ayakkabısı Yapımı

Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı gelinlik ayakkabısı modelleri için doğru yerdesiniz. Özel deri ayakkabılardan tutun da büyük numara gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyenler için özel üretimler de mümkün. Dilediğiniz gelinlik ayakkabısı modelini size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz. Üstelik 30 numaradan başlayan ayaklardan tutun da 50 numaraya kadar her büyük numara ayak için özel gelinlik ayakkabı imalat ve üretimleri de burada mümkün olmakta. Peki nasıl ve nereden büyük numara ayakkabı yaptırırım sorusuna yanıt bulmakta zorluk yaşıyorsanız 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş ayakkabı sistemimiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gelinlik Ayakkabısı Yapan Ayakkabıcılar İstanbul

Ayak numarası piyasada bulunmayan ve standart dışı olanlar için dilediğiniz her gelinlik ayakkabısı özel olarak hazırlanabiliyor. Üstelik renk ve stil olarak dilediğiniz düzenlemeyi de özgürce yaptırabiliyorsunuz. Sizler için İstanbul’da büyük numara gelinlik ayakkabısı yapan firma ve ayakkabı imalatçıları için Asil Kundura en doğru seçenek olacaktır.

Büyük Numara Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Büyük Numara Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Herhangi bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden bir gelinlik ayakkabısını da büyük numara olarak yaptırabilirsiniz. 42-43-44-45-46-47 numara gibi piyasada bulunması zor olan ayak numarasına sahip bayanların bu özel günlerinde en kaliteli gelinlik ayakkabıları büyük bir titizlikle hazırlanabiliyor.

Büyük Numara Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Sizler için büyük bir titizlik ve özveri ile Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticisi olarak bilinen Asil Kundura, gelinlik ayakkabısı için doğru adres. İstanbul merkez ve ilçelerinde ikamet eden vatandaşların istedikleri ayakkabıyı kişiye özel olarak yaptırabileceğini hatırlatalım. Üstelik en güzel ve çok tercih edilen gelinlik ayakkabıları için sıradışı değişiklikler de yapılabilmekte.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi