İstanbul’da Gelinlik Ayakkabısı Yapan Firmalar

İstanbul’da Gelinlik Ayakkabısı Yapan Firmalar

Özel gün ve geceler için kişiye özel olarak tasarlanan ayakkabı modelleri arasında gelinlik ayakkabısı yaptırmak için sizlere özel bir yazı hazırladık. Düğün ve nişan gibi önemli günlerde giymek için gelinliğe uygun ayakkabı yaptırmak isteyen bayanların en çok hoşuna giden ayakkabı modellerini sizlere özel olarak hazırlıyoruz. Özellikle de İstanbul’da kişiye özel gelinlik ayakkabısı almak isteyenler ve özel olarak yapan firmalar nerede diye araştırma yapanlar için dilediğiniz gelin ayakkabısı modelleri için özel sipariş verebileceğiniz 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp gelin ayakkabısı sipariş sistemimizden bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’da Özel Gelin Ayakkabısı Yapan Yerler

Nüfusu ve yoğunluğu ile ünlü şehir İstanbul’da özel gelinlik ayakkabısı yaptırmak için öncelikle gelinliğe uygun ayakkabı modelini belirlemeniz gerekiyor. Sonraki aşamada ise yaptırmak istediğiniz gelinlik ayakkabısı görselini yukarıdaki iletişim numaramız ile dilediğiniz kıyafete uygun gelinlik ayakkabısı yaptırabilirsiniz. Ayağınıza uygun bir ayakkabı yaptırmak istiyorsanız ayak ölçülerinizi belirtmeniz de gerekiyor. Ayağı problemli olanlar için kişiye özel ayakkabı yapımı konusunda da dilediğiniz gelin ve damat ayakkabılarını düğün ve nişan günleriniz kadar nikah ayakkabısı yaptırmak için hizmetten yararlanabileceğinizi belirtelim.

Nikah – Damat – Düğün – Nişan ve Gelin Ayakkabısı Siparişi

Kadınlar için özel nikah ayakkabısı alabileceğiniz ve İstanbul’un Beşiktaş, Üsküdar, Bahçelievler, Kadıköy, Tuzla, Küçükçekmece gibi önemli merkezlerinden özel gelinlik ayakkabısı siparişi verebileceğiniz bir sistemi sizler için hazırladık. Erkekler için özel damat ve nikah ayakkabısı kaliteli malzemeler kullanılarak profesyonel ellerde deneyimli ustalarımız tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Sizler de dilediğiniz gelinlik ayakkabısı ve nikah, düğün, damat ayakkabısını size özel olarak yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı sipariş sistemimizden iletişim sağlayıp yaptırabilirsiniz.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi