İstanbul’da Gizli Platformlu Gelinlik Ayakkabıları Yapan Yerler

İstanbul’da Gizli Platformlu Gelinlik Ayakkabıları Yapan Yerler

Türkiye’nin en kaliteli gelinlik ayakkabısı üreticileri için Asil Kundura aranılan adres olacaktır. Dilediğiniz ayakkabıları İstanbul’da özel olarak yaptırabileceğiniz bu sistem sayesinde, kaliteli gelinlik ayakkabıları sizler için özel olarak üretilebiliyor. Ayak şekil yapısına uygun şekilde İstanbul’da gizli platformlu gelinlik ayakkabıları yapan firma ve ayakkabı imalatçıları için Asil Kundura 7-24 hizmet sağlıyor. İstediğiniz bayan ayakkabı modelleri için birinci sınıf kalitede gerçek deri ile sipariş vererek ısmarlama gelinlik ayakkabısı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Gizli Platformlu Ayakkabılar İstanbul

Yükseklik ve uzunluk farkını kapatmak için platformlu gelinlik ayakkabısı yaptırabilirsiniz. Sizler için Asil Kundura kişiye özel gelinlik ayakkabısı modelleri arasından ya da herhangi bir yerde gördüğünüz bir gelinlik ayakkabısını dilediğiniz stil ve ayak numarasına göre dilediğiniz standartlarda yapabiliyor. Türkiye’nin her yerine ve dünyanın daha birçok noktasın özel ayakkabı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura ile tanışma zamanınız geldi diyebiliriz. Yediden 77’ye her stil ve modelde istenilen her ayakkabı modelini yalnızca size özel olacak şekilde ayakkabı sipariş hizmeti sunuyor.

Platform Topuk Ayakkabı Sipariş İstanbul
Platform Topuk Ayakkabı Sipariş İstanbul

Düğün, nikah ve nişan gibi önemli günlerde boy sorununu ortadan kaldıracak şekilde gizli platformlu gelinlik ayakkabısı yaptırmak ve platformlu ayakkabı siparişi vermek için yaptırmak istediğiniz ayakkabı modeli ile birlikte, diğer detayları belirterek 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sisteminden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Platformlu Ayakkabı Siparişi – Özel Ayakkabı Üretimi

Dilediğiniz şekilde özel üretim gelinlik ayakkabısı yaptırmak artık çok daha kolay. Asil Kundura‘nın siz değerli müşterileri için kişiye özel ayakkabı imalatı sayesinde platformlu ayakkabı siparişi vererek gizli topuklu ayakkabılar dilediğiniz standart ve yükseklikte yapılabiliyor. Üstelik özel ayakkabı üretimi konusunda model ve standartların yanısıra dilediğiniz ayak şekline uygun şekilde 30 numaradan 50 numaraya kadar her ayağa özel ayakkabı yaptırmak da mümkün.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi