İstanbul’da Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yapan Yerler

İstanbul’da Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yapan Yerler

Kaliteli ayakkabı arayanlar için kişiye özel gelinlik ayakkabısı yaptırmak isabetli bir seçim olacaktır. Havalar ısınırken düğün sezonunun açılması ile gelinliğe uygun ayakkabı yaptırmak isteyenler nereden gelin ayakkabısı yaptırırım diye araştırma yapıyorlar. Sizler de İstanbul’da topuklu gelinlik ayakkabısı yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki canlı destek sistemi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Yazlık Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Yaz aylarına uygun topuklu gelinlik ayakkabılar İstanbul’da ikamet edenler için özel olarak yapılabiliyor. Sizler de İstanbul’un çeşitli semtlerinden gelinlik ayakkabısı siparişi vererek temin edebilirsiniz. Açık modeller kadar desenli ve pullu gelinlik ayakkabıları bu yaza damga vuracak. Sıra dışı desenlerin yanısıra topuklu gelinlik ayakkabıları boy problemi yaşayanlar kadar güven duygusu içinde tercih edenlere hitap eden güzel bir tercih olmakta.

İstanbul’da Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Özel gelinlik ayakkabısı yaptırarak istediğiniz ayakkabı modeline ulaşabilirsiniz. Kaliteyi İstanbul’da ayağına isteyenler için birinci sınıf kalitede özel ayakkabı siparişi vererek yaptırabilirsiniz. Gelinlik ayakkabıları özel üretim yaptırılarak temin edilebiliyor. Hepimizin hayalinde güzel bir gelinlik ve buna uygun ayakkabı modeli vardır. Ayakkabının gelinlik ile uyumluluğu kadar renk ve stil özellikleri de dikkatimizden kaçmayan tercihlerdir.

İstanbul'da Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yapan Yerler

İstanbul’da Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yapan Yerler

İstanbul‘un ilçe ve çeşitli semtlerinde ikamet edenler istedikleri modeli kaliteli şekilde yaptırmak için sipariş verebiliyorlar. Nasıl Topuklu gelinlik ayakkabısı yaptırırım diyenler için 0534 526 79 07 numaralı özel gelinlik ayakkabısı sipariş hattından bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi