İzmir’de Küçük Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

İzmir’de Küçük Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Özel gün ve gecelerinizde kolayca giyebileceğiniz kaliteli ayakkabıları el yapımı ayakkabı hizmetiyle temin edebilirsiniz. Üstelik kişiye özel gelinlik ayakkabı siparişi hizmetinden 7/24 faydalanabileceğiniz çok özel bir sistem hazırladık havaların ısınmasıyla birlikte gelinlik ayakkabı siparişi hız kazanırken İzmir’de ikamet eden vatandaşlarımız ayağa uygun küçük numara ayakkabı siparişi ile istedikleri ayakkabıya kolayca ulaşabiliyorlar. Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir’de kaliteli gelinlik ayakkabısı yaptırmak istiyorsanız alt kısımdaki iletişim numaralarından kolayca istediğiniz ayakkabıyı temin edebiliyorsunuz.

İzmir’de Küçük No Gelin Ayakkabısı Siparişi

Ayağınıza uygun ayakkabı bulma konusunda zorluk yaşıyorsanız Dilediğiniz ayakkabı modellerini yaptırabileceğinizi hatırlatalım. Üstelik 30 numaradan 50 numaraya kadar kişiye özel gelinlik ayakkabısı siparişi verebiliyorsunuz. Herhangi bir yerde gördünüz ve hoşunuza giden bir gelinlik ayakkabı modelini ayak şekil yapınıza uygun şekilde yaptırabileceğiniz gibi ortopedik problemi bulunan vatandaşların istedikleri ölçü ve standartlara uygun şekilde ayakkabı yaptırabileceğini unutmayın.

İzmir'de Küçük Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

İzmir’de Küçük Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Kaliteli gelinlik ayakkabısı arayanlar izmir’de AVM ve dükkanları dolaşmak yerine el yapımı ısmarlama gelinlik ayakkabısı yaptırarak istedikleri ayakkabıya çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar. Sizler de İzmir’de gelinlik ayakkabısı yaptırarak küçük numara ayakkabı ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Üstelik 30, 31, 32, 33, 34 numara gibi piyasada bulunmayan küçük numara ayaklara özel gelenek ayakkabısı üretimi için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş hattından detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayağında ortopedik problem bulunanlar için veya bir ayağı diğerinden kısa olanlara özel gizli yükseklik çalışması yapılabiliyor. Ayrıca gelinlik ayakkabılarından gizli topuk yükseklik Siparişleriniz için istediğiniz boyu ve yüksekliği özel olarak da yaptırabiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi