Kadıköy’de 32 Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Kadıköy’de 32 Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Her bayanın hayallerini süsleyen gelin modelleri ve nikâh, kına kıyafetleri o güne has detayları ile özel olmalı. İstanbul Kadıköy’de küçük numara gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyen vatandaşların kaliteli malzemelerden oluşturulan el emeği ayakkabı seçeneklerine ulaşabilmeleri mümkün olmakta. Özellikle de piyasada arayıp da bulamadığınız 32 numara gelinlik ayakkabıları için özel üretimler mevcuttur. İstanbul Anadolu yakasında ve Kadıköy’de özel üretim gelinlik ayakkabıları için el yapımı ısmarlama işçiliği ile kişiye özel siparişler yapılabiliyor. Üstelik 30 numara gibi küçük ayaklara özel ayak numaralarından başlayıp 50 numaraya kadar olan büyük numara gelinlik ayakkabılarına da özel üretimlerle ulaşabiliyorsunuz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için Kadıköy’de 32 Numara Gelinlik Ayakkabısı yapan firma ve yerler konusunda bilgi verirken istediğiniz ayakkabıyı sipariş verebileceğiniz online ayakkabı sipariş sistemi hazırladık.

İstanbul Kadıköy’de Küçük Numara Gelinlik Ayakkabıları İmalatı

Ayak numaranız küçük ve piyasada bulunmayan çok özel bir yapıda. Fakat nereden ve nasıl küçük numara ayakkabı bulurum diye merak edenlere göre ayağa özel gelinlik ayakkabısı siparişi verebilirsiniz. Sizler için 32 numara gelin ayakkabısı yapan firma ve yerleri araştırırken, Asil Kundura’nın profesyonel ayakkabı üretim ekibi sayesinde dilediğiniz ayakkabıyı size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz. Gizli topuklu gelinlik ayakkabıları ve platformlu ayakkabı yaptırma konusunda alt bölümdeki online ayakkabı sipariş kısmından bilgi alabilir, istediğiniz küçük no ayakkabılara kolayca ulaşabilirsiniz.

Küçük Ayaklar İçin Gelinlik Ayakkabısı (32 No Özel Üretim)

Ayağınız küçük numara ayak kalıbına sahip, piyasadaki hiçbir gelinlik ayakkabısı ayağınıza olmuyor mu? Üzülmeden ve dert etmeden el yapımı gelinlik ayakkabısı hizmeti ile tanışmanın zamanı geldi demektir. Farklı bir internet sitesinde veya mağazada görüp de ayağınıza olmadığını düşündüğünüz küçük no gelinlik ayakkabıları size özel olarak üretilebiliyor. Üstelik dilediğiniz model ve renkte, istenilen ayak numarasında el işçiliği ile birinci sınıf kalitede hazırlanmaktadır.

Kadıköy'de 32 Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Kadıköy’de 32 Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Sizler de Kadıköy’de küçük numara gelinlik ayakkabısı yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı online gelinlik ayakkabıları sipariş hattı ile iletişim kurarak dilediğiniz ayakkabıyı yaptırma fırsatını yakalayın.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi