Kalın Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Kalın Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinlikler, birçok kadın için hayattaki en özel elbise olma yönünü günümüzde hala koruyor. Gelinlerin ve damatların düğün gününde o güne özel elbiseler giymesi geleneği, birçok toplumda çok eskilere dayanıyor. Böyle özel bir günün unutulmaz olmasını isteyen gelinler, gelinliklerine doğal olarak çok fazla önem veriyor.  Eskiden gelinlik deyince akla sadece, beyaz renkte, upuzun ve kabarık etekleri olan elbiseler gelirken, günümüzde modada değişimlerin hızlı bir hal almasıyla birlikte gelinlik modelleri de bu değişime ayak uydurdu. Gelinlik seçimi gelinler için bu kadar önemliyken, gelinliğin şıklığının tamamlayıcıları konumunda olan gelin ayakkabıları da gelinler tarafından özenle seçiliyor. Bunu dikkate alan modacılar, her yıl yeni kalın topuklu gelin ayakkabısı modelleri üretiyor ve gelinlerin beğenisine sunuyor.

Geline özel ayakkabı

Gelinliğin ve gelin ayakkabısının şık olmasından daha önemli olan konu, bu kıyafetin ve ayakkabıların unutulmaz olması.  Bu yüzden gelinler son zamanlarda, kendileri için özel tasarlanmış ve tamamen kendi isteklerine göre dizayn edilmiş özel gelin ayakkabısı modelleri sipariş ediyor.  Ayakkabının topuk boyu, işlemeleri, rengi gibi özellikler tamamen gelin tarafından seçiliyor.

Kalın topuk yine moda

Topuklu ayakkabılar tüm özel günlerde olduğu gibi, düğün günlerinde de kadınlar tarafından revaç görüyor.  Fakat, topuklu gelin ayakkabısı modelleri şıklık olarak oldukça iyi durumda olsalar da  rahatlık konusunda özellikle gelinlerin tüm gün ayakta olacağı düşünülürse, zor anlar yaşatabiliyorlar. Fakat son zamanlarda öne çıkan kalın topuklu gelin ayakkabısı modelleri, hem şıklığına hem rahatına düşkün gelinler için ilk tercih olarak öne çıkıyor. Kalın topuk gelin ayakkabıları, her renkte, her modelde gelinlere sunuluyor.

2017 yılının yeni tasarımları olan taşlı ve kalın topuklu gelin ayakkabıları için özel sipariş vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Yıllardır el işçiliği ile ürettiğimiz ayakkabılar için özel sipariş almaya başladık. Tamamen 1. sınıf yani en kaliteli malzemelerden üretim yapmaktayız.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi