Kına Ayakkabısı Modelleri 2017

Kına Ayakkabısı Modelleri 2017

Düğün günü, birçok kadın için hayatlarındaki en unutulmaz gündür. Zira artık yıllarca büyüdükleri evlerinden ayrılıp yeni bir  hayata başlayacaklardır. Bu yüzden, gelinlerin düğün gününden önce, yıllarca büyüdükleri evde son bir gün geçirmeleri bir gelenek halini almıştır. Kına gecesi, düğün öncesinde bir haberci niteliği olmasıyla mutluluk verdiği kadar, bu yönüyle de içinde bolca hüzün barındırır.  İçinde bolca mutluluk ve hüznü aynı anda barındıran bu özel günde gelin adayları aynı düğün gününde olduğu gibi, bu gecenin de unutulmaz olmasını istemektedir. Bu yüzden, birçok gelin adayı kına ayakkabısı seçimine önem vermektedir.

Rahatlığınızı da düşünün

Kına gecesi, gelin adayları için oldukça yorucu geçecek bir gecedir. Bu yüzden birçok gelin adayı bu konuyu görmezden gelse ve atlasa da, şıklık kadar önem verilmesi gereken bir konu da rahatlıktır. Gelin adayları kına ayakkabısı modelleri arasında seçim yaparken mutlaka rahatlıklarını da göz önünde bulundurmalıdırlar.  Ayaklarda sürekli acı veya ağrı hissedilmesi kına gecesini oldukça zor hale getirecektir.

Kına ayakkabısı çeşitleri

Kına ayakkabılarında birbirinden farklı tercihlere rastlanabilir. Fakat en çok rastlanan renk tercihi olarak kırmızı karşımıza çıkmaktadır. Babet olsun, topuklu olsun kırmızı renkteki kına ayakkabıları, gelin adayları tarafından en çok tercih edilen modelleri oluşturmaktadır. Bunun dışında, işlemeli, sade, dantelli gibi birçok farklı tarzda kına ayakkabısına rastlanmaktadır.

Özel Sipariş Verin

İstediğiniz gelin ayakkabısı ve kına ayakkabısı modelleri için özel üretim yapmaktayız. Ayakkabınızın topuk boyu, rengi, ayak numarası gibi özellikleri tamamen sizin istediğiniz gibi yapmaktayız. Ürünlerimiz el işçiliği ile 1. sınıf (en kaliteli) malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Özel sipariş vermek için bizimle whatsapp yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Fiyat bilgisi içinde Whatsapp ile iletişim kurunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi