Kına Gecesi Ayakkabısı Modelleri

Kına Gecesi Ayakkabısı Modelleri

Evlilik, iki insanın hayatını birleştirip yeni bir hayata başlaması ve hayatlarında yeni bir sayfa açmaları anlamına gelmektedir. Bu yüzden, evlilik sürecine giden yolda her özel gün (söz, nişan, kına, nikah, düğün) önemlidir ve gelin adayları bu günlerinde şık olmaya devam eder. Kına gecesi, bu günler arasından en özel olanlarından biridir ve düğünün hazırlığı anlamını taşır. Kına gecesi, gelin adaylarının yıllarca yaşadıkları, içinde büyüdükleri evlerinde, evlenip başka bir eve taşınmadan önce geçirdikleri son gündür. Evliliğin habercisi olmasıyla mutlu bir anlamı olan kına gecesi, bu yönüyle hüznü de içinde barındırır. Böyle özel bir günde birçok gelin adayı güzel giyinmek istemektedir. En az kına elbisesi kadar önemli bir parçanın da kına ayakkabıları olduğu bilinmelidir.

Farklı modeller

Kınada giyilecek ayakkabılar konusunda gelin adaylarının karşısına, topuklu ayakkabıdan babete, çeşit çeşit kına ayakkabısı modeli çıkıyor. Son zamanlarda daha çok tercih edilen renk olarak kırmızıyı görüyoruz. 2017 yılında da bu akım devam edecek gibi duruyor. Az topuklu kırmızı renkte kına gecesi ayakkabıları kınada en çok tercih edilen modeller. Fakat kına gecesi güzelliği kadar rahatlığını da düşünen gelinler için topuksuz ve babet tarzı kına ayakkabıları da seçenekler arasında bulunuyor. Kına gecesinde gelin adayları oldukça yorgun düşebiliyor, böyle bir gecede bir de ayaklardaki ağrı veya acı her şeyi daha zor hale getirebilir. Bu yüzden kına gecesi ayakkabısı seçerken mutlaka rahatlık da göz önünde bulundurulmalı.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi