Kısa Topuklu Gelin Ayakkabı Modelleri

Kısa Topuklu Gelin Ayakkabı Modelleri

Günümüzde gelinlik ayakkabısının olmazsa olmazı topuktur. Topuk hem boy problemi olanlar için damat ile aynı boya gelmelerini veyahutta dilediği boya yükselmelerini sağlarken hem de gelinliğin kuyruğuna takılmamak, daha kolay yürümek için kullanılmaktadır. Ancak aksine topuk ile rahat edemeyen hatta yürüyemeyen hanımlar da var. Hem topuğa ihtiyacı olup hem de topuklu giyemeyenlere ne demeli?

Kısa topuklulular işinizi görebilir;

Upuzun topuklarla yürüyemen hanımlar için kısa topuklu gelin ayakkabılar üretiliyor. Üstelik modellere baktığımızda ciddi anlamda ilgi gören, iyi ki bu modeli seçmişim dedirtenleri de var. Örnek vermek gerekirse transparan modeli söyleyebiliriz. Ayakkabının alt kısmı standartken üst kısmı bir tül ile örtülür. Bunun haricinde boğazdan bağlamalı, kurdeleli, boncuklu gibi ek parçalar ile zenginleştirilmiş kısa topuklu ayakkabılar da mevcuttur. Topuğun kısa olması sizleri yanıltmasın yalnızca dolgu topuk değil platform topuk modelleri de mevcuttur.

Aradığınız model burada olabilir!

Genelde kısa topuklu ayakkabılar pek rağbet görmediklerinden içerisindeki modeller tanınmamaktadır. Halbuki topuğun kısa olduğu modellerde diğer detaylara özen gösterildiği için görünüş itibari ile gayet şık modeller üretilmektedir. Şimdi dilerseniz hangi detaylar görülüyor onlara bir bakalım.

Kullanılan detaylar;

En mutlu gününüzde giyilecek gelinlik ayakkabısı üzerindeki detaylarca seçilir. Kısa topuklu modellerde tül çok kullanılıyor. Boncuk kurdele gibi ek parçalara da sık rastlanıyor. Unutulmamalıdır ki ayakkabı hem ayağınızı rahat ettirmeli hem dilediğiniz boya getirmeli hem de göz alıcı olmalıdır.

Özel üretim gelin ayakkabısı modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi