Kışlık Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Kışlık Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Kış düğünleri çok alışılageldik olmasa da, kış düğünlerine son zamanlarda eskisine göre daha çok rastlanmaktadır.  Kışın yapılacak bir düğünde çiftlerin kıyafet ve ayakkabı seçimi de kışa uygun olmalıdır. Yazın yapılan bir düğünde güzel bir görünüm verebilecek açık burunlu gelin ayakkabıları, kışın soğuk havada komik bir görüntüye neden olabilir. Bu yüzden damat ve gelin ayakkabıları seçilirken, mevsim şartları da dikkate alınmalıdır.

Bot gelin ayakkabısı

Özel tasarım kışlık ayakkabılar

Özellikle mağazalardaki modeller arasından gelin ayakkabısı beğenmekte zorluk çeken gelin adayları özel tasarım gelinlik ayakkabısı sipariş etme yoluna başvurmaktadır. Gelinin her detayına kendisinin karar verdiği ayakkabılar, birinci kalite malzemeden üretilip kendisine gönderilmektedir. Birçok çeşitte ayakkabı üretimi yapılabilen bu yolla, kışlık gelin ayakkabıları da sipariş edilebilmektedir. Özellikle burun kısmı kapalı ayakkabılar kışlık ayakkabı seçimleri için uygun modeller olarak gözükmektedir.

Farklı tarzlar arayanlara göre kışlık ayakkabılar

Kışlık ayakkabı deyince akla sadece burun ve bilek kısmı diğer modellere göre bir tık daha kapalı ayakkabılar gelmemelidir. Farklı modeller denemek isteyen gelinler için birçok farklı kışlık gelin ayakkabısı seçeneği mevcuttur. Özellikle bot hatta çizme tarzındaki gelin ayakkabısı modelleri kışlık seçimler için uygun seçeneklerdir. Kışlık ayakkabılar birçok farklı modelde gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Taşlı, işlemeli, dantelli birçok kışlık gelinlik ayakkabısı seçeneği mevcuttur. Kışlık gelin ayakkabıları konusunda renk skalası da oldukça genişleyebilmektedir.

Özel Sipariş Verin

Sizlere özel verdiğimiz hizmette dilediğiniz her ayakkabı için özel üretim yapmaktayız. İstediğiniz ayakkabı modelini sitemizdeki WhatsApp numaramıza gönderiniz. İstediğiniz özellikleri ve varsa ayağınızdaki problemi bize belirtiniz. İster çok büyük ayak numarası olsun, ister çok küçük ayak numarası olsun, her türlü ayakkabıyı istediğiniz şekilde sıfırdan üretebilmekteyiz. Özel üretim hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi