Küçük Numara Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Küçük Numara Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Kişiye özel küçük numara gelinlik ayakkabı modelleri ve özel gelinlik ayakkabı siparişi ile ilgili detayları hazırladık. Üstelik küçük numara platformlu, babet, taşlı, converse tabanlı gelinlik ayakkabı modellerini özel olarak yaptırabileceğiniz sistem sayesinde istediğiniz ayakkabıya kolayca ulaşabileceksiniz.

En mutlu olacağınız günü sorsalar büyük bir çoğunluk evlendiğiniz gündür diye düşünmeyenimiz yoktur. Düğününüzde giymek istediğiniz gelinliğe uygun ayakkabı modellerini didik didik edip araştırarak hangi ayakkabı modelini alsam diye karar verememek gayet normaldir. Peki aradığınız gelinlik ayakkabısı modelini bulup da ayak numaranıza uygun şekilde ayakkabı alamamak nasıl bir duygu hiç düşündünüz mü? Tabi ki ayağınız küçük numara ayak yapısına sahip ise bu durumu en iyi siz yaşıyorsunuzdur. Fakat küçük numara ayağa sahip olanlar için artık üzülmeyin diyebiliriz. Çünkü istediğiniz gelinlik ayakkabı modelinin 30 numaradan başlayan ve piyasada bulunması zor olan her küçük ayak numarasına özel olarak gelinlik ayakkabıları özel olarak yapılabilmekte. Nasıl küçük numara gelinlik ayakkabısı yaptırırım diye kara kara feryat edenler için gelinlik ayakkabı sipariş hizmetimiz devrede.

Küçük Numara Gelinlik Ayakkabıları

Aradığınız modelleri özel olarak temin edebileceğin çok özel bir sistem hazırlandı. Üstelik 30-31-32-33-34-35 numara gibi küçük ayaklı kişiler için özel gelin ayakkabıları üretebiliyoruz. Üstelik tüm ürünler istenilen renk ve stilde, kişiye özel olarak tasarlanabiliyor.

Küçük Numara Platformlu Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Mağaza ve dükkanları gezdiniz fakat aradığınız modeli bulup da ayağınıza uygun olmadığını görerek hayal kırıklığı yaşamaya artık son diyebiliriz. Gördüğünüz ve beğendiğiniz gelinlik ayakkabı modelini özel olarak yaptırabilme fırsatı ile karşı karşıyasınız diyebilirim.

Küçük Numara Platformlu Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Küçük Numara Platformlu Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Özellikle küçük numara ayağa sahip bayanların platformlu gelinlik ayakkabı modelleri için ısmarlama ayakkabı sisteminden yararlanabildiğini hatırlatalım. Boy ve yükseklik sorunu olanlar için gizli platformlu küçük numara gelinlik ayakkabılarını da kişiye özel olarak yaptırabiliyorsunuz.

Gelinlik Ayakkabılarında Küçük Ayaklara Özel Babet Modelleri

Dantelli ve düz modeller kadar isim yazılı ve resimli gelinlik babetlerini küçük ayaklara özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Üstelik model rengi ve ayak numarasını nasıl isterseniz o şekilde sipariş verebilirsiniz.

Küçük Ayaklara Özel Babet Modelleri

Küçük Ayaklara Özel Babet Modelleri

Babet ayakkabılar gelinliğin altında oldukça rahat kullanıma sahip ayakkabı seçeneklerinden. Üstelik ayağı yormayan ve rahat hareket edebilmeniz için en avantajlı ayakkabılar arasında yer alıyor.

Taşlı Küçük Numara Gelinlik Ayakkabıları

Zarif ve estetik bir görünümü olsun diyorsanız, taşlı gelin ayakkabı modelleri doğru tercih olacaktır. Üstelik en az gelinlik olarak ön plana çıkacak olan taşlı ayakkabılar gelinliğin daha albenili görünmesi için önemlidir.

Taşlı Küçük Numara Gelinlik Ayakkabıları

Taşlı Küçük Numara Gelinlik Ayakkabıları

Sizler de istediğiniz taşlı gelin ayakkabı modelini özel olarak yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş sistemimizden iletişim sağlayabilirsiniz.

Küçük Numara Converse Tabanlı Gelin Ayakkabısı Modelleri

Ayağınız küçük numara ve converse tabanlı gelinlik ayakkabısı tercihinde bulunmak istiyorsunuz. Fakat aradığınız modeli bulmakta ya zorlandınız ya da bulduğunuz halde ayak numarasına piyasada rastlayamadınız diyelim.

Converse Tabanlı Küçük Numara Gelin Ayakkabısı Modelleri

Converse Tabanlı Küçük Numara Gelin Ayakkabısı Modelleri

Hiç hüzne kapılmadan yaptırmak istediğiniz converse tabanlı gelinlik ayakkabısı modelinin görselini bize alt kısımda yer alan sipariş hattımız üzerinden gönderin siparişlerinizi size özel olarak yapalım.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi