Mor Gelin Ayakkabıları Modelleri

Mor Gelin Ayakkabıları Modelleri

Gelinlikler dünyadaki birçok kadın için  hayatlarında giyecekleri en özel ve unutulmaz elbise konumundadır.  Gelinlikler eskiden daha birbirlerine yakın ve klasik tarzdayken yıllar geçtikçe, moda dünyasındaki yenilikler gelinliklere de yansımaya, birbirlerinden oldukça farklı gelinlikler ortaya çıkmaya başlamıştır. Gelinliklerin en önemli tamamlayıcısı da, tabii ki gelin ayakkıbılarıdır. Gelin ayakkabıları, gelinlerin isteğine göre şekillenmekte, birbirinden farklı birçok model ortaya çıkmaktadır.

Gelinlerin isteği önemli

Belki de hayattaki en güzel gün olacak günde giyilecek kıyafetlerin sadece şık olması değil, aynı zamanda unutulmaz ve kişiye özel olması da önemlidir. Gelinlikler altına giyilecek ayakkabılar, bu yüzden gelinler tarafından belirlenmekte ve özel tasarlanmaktadır. Birbirinden oldukça farklı gelin ayakkabısı modelleri tasarımcılar tarafından gelinlerin istekleri doğrultusunda ortaya konur.  Yüksek topuklu, alçak topuklu, fiyonklu, kurdeleli, açık burunlu, kapalı burunlu vb birçok gelin ayakkabısı modelleri şimdiye kadar gelinliklere uygun olarak üretilmiştir.

Renkli modeller de öne çıkıyor

Gelin ayakkabılarının tarzı sık değişirken, renkler aynı değişimi bu kadar sık göstermemektedir.  Fakat son zamanlarda modacılar, renkli tonlarda gelin ayakkabısı modelleri tasarlamaktadır.  Mavi ve kırmızı tonlarında ayakkabılara yavaş yavaş alışılmıştı. Mavinin özgülüğü, kırmızı tonlarınınsa aşkı ve mutluluğu temsil etmesi bu modada etkili olan faktördü. Fakat günlük hayatta veya düğün dışındaki gecelerde bile kullanımı yeterince yaygın olmayan mor renk de, son zamanlardaki gelin ayakakkabısı tasarımlarında öne çıkmaya başladı. Asil ve iddialı bir havası olan mor, bu arayıştaki kadınların gelin ayakkabısı tercihi olabilir. Mor aynı zamanda ihtişam ve lüksü çağrıştıran yönüyle de öne çıkmaktadır. İddialı bir seçim peşinde olan gelin adayları tarafından kullanılabilir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi