Nişan Ayakkabıları Modelleri 2017

Nişan Ayakkabıları Modelleri 2017

Evliliğe ilk adımını atacak olan çiftler için düğün kadar heyecan verici olan bir günde nişan günüdür. Kadınların kıyafet çeşitleri arasında en önem gösterdikleri aksesuarlardan bir tanesi de herkesin bildiği gibi ayakkabılarıdır.  Seçtiğimiz kıyafetle sizi en güzel tamamlayacak aksesuarlardan bir tanesi de o akşam giyeceğiniz ayakkabılarınız olacaktır.

Nişan Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eğer nişan kıyafetiniz uzun ve kuyruklu ise, yüksek topuklu nişan ayakkabısı modelleri sizi daha uzun gösterecektir. Nişan kıyafetinizin altında seçeceğiniz ayakkabılar gözükmeyeceğinden dolayı, seçeceğiniz ayakkabıda göz önünde bulundurmanız gereken en önemli detay rahatlığı olmalıdır. Nişan günü düğün için olduğu gibi daha gösterişli bir seçimden çok zarif bir ayakkabı seçimi daha iyi olacaktır. Fakat düğün günü Gelinlik ayakkabısı modelleri için seçiminiz daha gösterişli ve şık bir tasarımdan yana olmalıdır.

Ayakkabı Seçiminde Mekânında Önemi Vardır

Nişan ve düğün günlerinde vaktinizin neredeyse tümünü ayakta geçireceğinizi unutmamanız gerekir. Bu nedenle seçeceğiniz ayakkabı modeli de mekânın zeminine uygun olmalıdır. Nişanınızı eğer sürekli iniş çıkış yapacağınız katlı bir salon seçerek yaptıysanız ve topuklu ayakkabı giymeyi planlıyorsanız seçeceğiniz topuk boyutuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer salon kaygan malzemelerden döşenmiş ise, yere yapışan nişan ayakkabılarından uzak durun. Bu mekâna ve zemine göre ayakkabı seçimleri nişan günü 2017 nişan ayakkabısı modelleri seçimi içinde geçerlidir. Nişan ve düğün gününde kalabalık bir ortamda bulunacağınızdan dolayı hem nişan ayakkabılarınızın modellerine bakarken hem de Gelinlik ayakkabısı modellerini incelerken yere yapışan ayakkabılar ve uzun topuklu ayakkabılar sizlerin dengesini bozacak ve ayakta durmakta size zorluk çıkartacaktır.

Nişan, nikah, düğün gibi özel günlerinizde sizler için özel ayakkabılar üretiyoruz. Çoğu kişi en beğendiği ayakkabıyı bulamıyor, ayak numarası sorunları ortaya çıkıyor. Bu nedenle nişan töreniniz için ayakkabı siparişi vermek için hemen bizimle iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi