Nişan Ayakkabısı Modelleri – Özel Sipariş Yapım

Nişan Ayakkabısı Modelleri – Özel Sipariş Yapım

Kaliteli ayakkabı modelleri arasından özel gün ve gecelerde giymek istediğiniz ayakkabı modelleri için sipariş ayakkabı sistemi imdadınıza yetişiyor. Düğün ve kına geceleri için özel olarak yaptırmak istediğiniz ayakkabılar kadar dikkat çeken özel Nişan Ayakkabısı modellerini de sipariş vererek yaptırabiliyorsunuz. Sizler için özel nişan ayakkabı modelleri arasından dilediğiniz modeli özel olarak yaptırabilme imkanı sunan bu sayfada, istediğiniz her ayakkabı modelini sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Nişan Ayakkabısı Siparişi

Düğün öncesi yapılan hazırlıklarda erkeklere özel damat ayakkabı modelleri kadar Bayanlara Özel Nişan Ayakkabı Modelleri de en çok aranan seçenekler arasında yer alıyor. Nişanlığa uygun ayakkabıların kişinin istediği renk ve stil olarak hazırlanması da söz konusu. Ayrıca gizli topuklu ayakkabılar da istenilen uzunlukta yapılabiliyor. Sizler de elbiseye uygun ayakkabı yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki sistem üzerinden dilediğiniz nişanlık ayakkabısı siparişini verebilirsiniz.

Topuklu Nişan Ayakkabıları

Boyu uzun gösteren içten ve dıştan topuklu nişan ayakkabıları için istenilen uzunlukta özel sipariş ile yaptırabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattı üzerinden ya da alt kısımdaki canlı destek üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Erkeklerin birinci sınıf kalitede gerçek deri ile yapılan damatlık ayakkabısı yaptırabileceği bu sistemde kişiye özel ayakkabı yaptırabiliyorsunuz. Bayanların da gizli topuklu ayakkabı yaptırabilecekleri gibi, dıştan platformlu ve topuklu bayan ayakkabı siparişi vererek özel ayakkabı temin edebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi