Nişan’da Giyilen En Özel Bayan Ayakkabı Modelleri

Nişan’da Giyilen En Özel Bayan Ayakkabı Modelleri

Havalar ısınırken yaz aylarında düğün ve nişan telaşı da tatlı heyecanını koruyor. Son zamanlarda büyük bir ilgiye maruz kalan özel üretim ayakkabılar için deri standartları ve kalite belli bir benzerlik alanı içinde hareket eder. Sizler için nişanda giyilen en özel bayan ayakkabı modelleri ve çok satılan nişan ayakkabıları için özel bir kombinasyon oluşturduk.

Özel Üretim Nişan Ayakkabısı Yaptırma

Derinin sadelik ve şıklığın sembolü olması için elde üretilmesi çok önemli. Hakiki deri ayakkabılar özel üretimler sonucu çok daha fazla ilgi görmekte. Sizler de özel üretim nişan ayakkabısı yaptırmak ve ayağınıza özel ayakkabı sahibi olmak istiyorsanız üst kısımdaki iletişim sistemi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bayanlara Özel Nişan Ayakkabıları

Nişan merasimlerinde kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak artık mümkün. Dünyanın en kaliteli ve şık ayakkabı modellerine özel ayakkabı sipariş sistemi sayesinde ulaşabilirsiniz. Üst kısımdaki ayakkabı sipariş sistemi üzerinden detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

Nişan Ayakkabısı Siparişi

Türkiye’nin her yerinden istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirsiniz. Günümüzde nişan ve düğün törenlerinde elbiseye uygun ayakkabı yaptırarak istediğiniz ayakkabı modeline ulaşabilirsiniz. Hazır ürünlere göre ayağa özel ayakkabı yaptırmak oldukça kolay.

Nişan Ayakkabısı Yapımı

Yaptırmayı düşündüğünüz nişan ayakkabısı modelinin görselini üst kısımdaki iletişim telefonu üzerinden whatsapp ile göndererek kolay ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi