Ortopedik Gelin Ayakkabısı Yapımı

Ortopedik Gelin Ayakkabısı Yapımı

Sizin için çok özel bir düğün ve nikâh töreni var fakat istediğiniz gelinlik ayakkabısı çeşitli nedenlerden ötürü ayağınıza olmuyorsa üzülmeyin. Türkiyenin en iyi ayakkabılarını kişiye özel üretirken ortopedik gelinlik ayakkabısı siparişi vererek yaptırabilirsiniz. Özel günleriniz için ayağa göre ayakkabı yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş hattı üzerinden siparişlerinizi kolay ve en hızlı şekilde verebilirsiniz.

ORTOPEDİK GELİN AYAKKABISI SİPARİŞİ

Ayağınızdaki şekil bozukluğu, kemik, tarak, kısalık ve diğer ortopedik sorunlar gözünüzü korkutmasın. Ayağıma uygun gelinlik ayakkabısını nasıl ve nerede yaptırırım diyenler için özel üretim gelin ayakkabısı siparişi imdada yetişiyor. Özel Üretim gelin ayakkabısı siparişleri için Türkiyenin her noktasından hızlıca ayakkabılarınızı yaptırabilirsiniz. Ortopedik ayakkabıların üretiminde ayağın rahatlığı kadar model seçimi de önem arz etmekte.

Gelinliğe Uygun Topuklu Ayakkabı Siparişi

Gelinliğe Uygun Topuklu Ayakkabı Siparişi

Sizin için ayak rahatlığı ve şıklık ne kadar önemli ise, bizim için aynı ölçüde zerafet ve ayağa olan uyumluluk da önemli. Kaliteli ortopedik gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyenler için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş sistemi üzerinden dileğiniz gelin ayakkabısı modelini sipariş verip kolayca yaptırabilirsiniz. Nasıl ortopedik gelinlik ayakkabısı yaptırırım diye araştırıp sonuç arayanlar için alt kısımdaki online canlı destek sistemi vasıtasıyla bilgi alabileceğinizi unutmayın.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi