Özel Gelin Ayakkabısı Yaptırmak İstiyorum

Özel Gelin Ayakkabısı Yaptırmak İstiyorum

İnsanların hayatlarında en önemli günlerin başında hiç şüphesiz evlendikleri gün gelir. Düğün heyecanı gelin ve damat adayları için unutulmaz bir heyecandır. Her zaman farklılık yaratmayı seven bayanlar düğünlerinde de birbirinden farklı ürünler kullanırlar. Giydikleri gelinlik, taktıkları tac, duvakları ve ayakkabıları ile adeta insanları büyülerler. Artık düğün anlayışları biraz değişmiştir ve yeni evlenecek olan çiftler düğünlerini belirli bir konsept üzerine yapmaktadırlar. Böyle olunca da düğüne özel tasarım ürünler ile gitmektedirler.

Özel tasarım ayakkabılar

 Hem gelin ayakkabısı hem de damat ayakkabıları düğünün mekanına göre ve konseptine göre özel olarak tasarlanabilmektedir. Özellikle 2017 yılına damgasını vuran inciler, danteller ve işlemeler özel tasarımlar ile daha çok karşımıza çıkmaktadır. Damat ayakkabılarında ise daha çok retro bir hava hakimdir.

Işıltılar moda

2017 yılı gösteriş ve şatafatın fazla olduğu bir yıldır. Bu nedenle gelin ayakkabısı modelleri de özel olarak tasarlanıp ışıltılı ayakkabılar yapılmaktadır. Gelin ve damat adaylarının isimlerinin yazıldığı, evlenme tarihlerinin işlendiği ve isteğe göre farklı sözlerin yazıldığı özel tasarım ayakkabılar bu yıl gelin adaylarının gözdesi olacak gibi duruyor.

Sizde 2017 yılına bir evet bırakacaksanız ve ayakkabınızı seçmekte zorlanıyorsanız hemen 2017 yılı ayakkabı kreasyonlarına göz atın ve en beğendiğiniz özellikleri sizin ayakkabınızda bir araya getirelim. Düğününüzde gelinliğiniz kadar ayakkabılarınızla da insanları etkileyin.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

Yıllardır Ankara’da bulunan firmamızda sizler için özel ayakkabı üretimi yapmaktayız. Aradığınız ama bulamadığınız gelin-damat ayakkabıları için üretime de başladık. Hemen bizlere ulaşıp beğendiğiniz ayakkabı modelini gönderin ve özel üretiminizi yapalım. Tamamen el işçiliği ile yapmakta olduğumuz ve en kaliteli 1. sınıf malzemeler kullanılarak gelin ayakkabınızı ve damat ayakkabınızı üretmekteyiz. Kalite ve müşteri memnuniyetini sizler için bir araya getiriyoruz.

Whatsapp ile beğendiğiniz ayakkabı modelini bizlere gönderin ve detayları görüşelim.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi