Özel Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Özel Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

İnsan hayatındaki en önemli ve hayata yeni bir yön veren olaylardan biri evliliktir. Bu sebepten, evlilik törenlerinde ve düğünlerde o güne özel elbiseler giymesi çok eskilere dayanan bir gelenektir. Özellikle gelinlerin giydiği gelinlik adı verilen özel kıyafetler kadınların en unutulmaz ve en özel olmasını istedikleri giysilerin başında gelmektedir.

Gelinliğin en önemli tamamlayıcısı, özel ayakkabılardır

Gelinlik bu kadar önem verilen bir giysiyken, gelinliklerin altına giyilen gelin ayakkabısı modelleri de gelinliğin şıklığında doğal olarak çok büyük bir öneme sahiptir. Birbirinden farklı gelinlik modelleri olduğu gibi, topuk boyuna, işlemeleri ve taşlarına, ayakkabı burnunun açık ve kapalı olmasına göre çok farklı gelin ayakkabısı modelleri vardır.  Gelinliğin o unutulmaz günün unutulmaz bir parçası olması isteniyorsa, gelinliğin en büyük tamamlayıcısı olan gelin ayakkabılarının da şıklığına önem verilmelidir.

Özel ayakkabılar için özel siparişler

Gelinlik ayakkabıları bir çok çeşide sahip olduğundan ve birçok detayı gelinlikle uyumuna göre belirlendiğinden gelinlerin kafalarındaki modeli oluşturup  sipariş vermeleri önemlidir. Zira gelinlik ayakkabısı modelleri, özel sipariş üzerine el yapımı olarak üretilmektedir.

Gelinlerin kafasındaki topuk boyu, ayakkabı üzerindeki işlemeler, taşlar gibi detaylar önemlidir. Gelinlerin istediği şekilde üretim yapılması en önemli faktördür.

Bizlerde sizler için özel gününüze daha anlamlı çıkmanızı sağlayacak gelin ayakkabısı siparişi ile üretim yapmaktayız. Sizlerin istediği topuk boyu, ayakkabının rengi, üzerindeki motifler, desenler, taşlar gibi birçok detayı dikkate alarak üretim yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız üretimlerde tamamen 1. sınıf kalitede yani en kaliteli malzemeler kullanılarak üretimi yapmaktayız. Siparişinizi iş yoğunluğumuza göre 3 gün ile 10 gün arasında tamamlayıp ücretsiz olarak kargo ile göndermekteyiz.

Özel gelin ayakkabısı siparişi vermek istiyorsanız hemen iletişim bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi