Özel Gelinlik Ayakkabısı Üretimi

Özel Gelinlik Ayakkabısı Üretimi

Gelinlik, birçok kadın için hayatta giyilen en unutulmaz elbiselerden biridir.  Gelinliğin, evlilik töreni ve düğün günü kadar unutulmaz olması önemli bir detaydır. Yıllar geçip moda dünyası geliştikçe, gelinliklerin birçok farklı modeli ortaya çıkmış, modelleri hatta beyaz gelinlik bir klasik olsa da, zaman zaman renkleri bile değişmiştir. Güzel ve unutulmaz bir gelinliğin tamamlayıcısı da tabii ki, o güne özel hazırlanmış gelin ayakkabısı modelleri olmuştur. Gelinliğin, ayakkabı ile uyumlu olması gelinin şıklığın önemli bir parçasıdır.

Özel ayakkabılar özel olarak üretilebilir

Gelin ayakkabılarının gelinlikler gibi unutulmaz olmaları için en önemli detay, evlilik, düğün gününe ve daha önemlisi giyen geline özel olmalarıdır. Gelin ayakkabıları, gelinlerin siparişlerine özel olarak üretilmektedir. En önemli özellikleri,  el yapımı olmalarıdır. Taşlı-taşsız,  burnu açık veya kapalı, işlemeli-işlemesiz ve birçok farklı detaylarda gelin ayakkabısı modelleri sipariş üzerine özel olarak üretilir.

Üretimin yapılması iş yoğunluğuna göre 4 gün ile 15 gün arasında değişebilmektedir. Bunun için gelin adaylarının özel gelin ayakkabısı siparişi için son dakikayı beklememeleri erkenden siparişlerini vermeleri gerekmektedir. Firmalara sipariş verirken ayak ölçünüzü, varsa ayağınızdaki bir rahatsızlığı belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca en ufak ayrıntısına kadar istediğiniz model hakkında bilgi vermelisiniz. Sizin belirtmediğiniz hiçbir şey ayakkabıya eklenmez. Bu gibi durumlarda sorun yaşamamak için en ufak ayrıntıyı bile üreticinize belirtmeniz gerekmektedir.

Ürün en geç 15 gün içinde tamamlandıktan sonra sizlere ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Gönderilen kargo ise bulunduğunuz şehre göre en geç 3 gün içinde size ulaşmaktadır. Ayakkabı siparişindeki en önemli faktör ayakkabının özellikleri ve süredir.

GELİNLİK PROVASINI GELİN AYAKKABISIYLA YAPINIZ

Aynı zamanda gelinlik provalarının gelin ayakkabısı ile yapılması, gelinliğin boyu gelin ayakkabısına göre belirlendiği için önemlidir.  Bu yüzden, gelin ayakkabısı siparişi, gelinlik provasına hazır olacak şekilde verilmelidir.  Sipariş doğru zamanda verildiğinde, özel olarak üretilmiş gelin ayakkabıları doğru zamanda ulaşacak ve gelinliğin şıklığını tamamlayıp, unutulmaz olmasına önemli bir katkı yapacaktır.

İstediğiniz herhangi bir gelin ayakkabısı siparişi için hemen bizimle whatsapp yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizde fatura kesilmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi