Özel Sipariş Gelin Ayakkabısı Satın Al

Özel Sipariş Gelin Ayakkabısı Satın Al

Birçok kadın için, gelinlik, hayatlarında giyecekleri en önemli elbisedir.  Kadınlar, hayatlarındaki en önemli günde unutulmaz ve kendilerine özel bir elbise arar. Gelinlik modelleri gün geçtikçe çeşitlenmekte ve farklı tarzlara  bürünmektedir.  Gelinlikler yıllar içinde değiştikçe, gelinliklerin vazgeçilmez tamamlayıcıları olan gelin ayakkabısı modelleri de değişmektedir.

Gelinlik ayakkabısıyla birlikte şıktır

Gelinliklerin en önemli tamamlayıcıları olarak kullanılan gelin ayakkabısı modelleri, en az gelinliğin kedisi kadar önemli bir detaydır. Gelinliğin altına, gelinliğe uygun olmayan bir ayakkabı giyildiğinde, gelinliğin şıklığı da ortadan kalkacaktır. Klasik tarzdaki gelinliklere uygun olan gelin ayakkabısı modelleri olduğu için, daha alışılmışın dışında gelinlikler için de daha farklı modelde ayakkabılar tasarlanmaktadır.

özel gelin ayakkabısı siparişi

özel gelin ayakkabısı siparişi

İsteğe göre ayakkabılar

Gelinliğin şıklığını tamamlamaktaki en önemli parça olan ayakkabılar, özel ayakkabılar olduklarından sadece şık olmaları yeterli değildir. Onları özel hale getirecek olan, unutulmaz olmalarıdır. Bunun yolu da, gelinin kafasında tasarladığı ayakkabıyı tamamen yansıtmaktan geçer. Özel sipariş  üzerine tasarlanan gelin ayakkabıları, gelinliğin şıklığını farklı bir boyuta taşıyacaktır. Gelinin isteğine göre, gelin ayakkabıları ince topuklu, dolgu topuklu, fiyonklu, kurdeleli, taşlı, işlemeli akla gelen her detayda tasarlanabilmektedir.

Özel sipariş gelin ayakkabıları satın alınırken akılda tutulması gereken detaylardan en önemlisi, siparişin doğru zamanda verilmesidir. Düğüne son vakitler kala ürünün sipariş edilmesi sizleri telaşa sokabilir. Özel sipariş ayakkabılar en geç 1 hafta içinde sizlere teslim edilmektedir. Zira sizler en geç 2 hafta öncesinden siparişini verip ayakkabının gelinlik provasında giyilmeye hazır hale gelmesine önem göstermelisiniz.

Gelinlik ayakkabısı siparişleri 1. sınıf kalitedeki malzemeler ve tamamen el işçiliği ile hazırlanarak sizlere faturalı olarak gönderilmektedir. Ayrıca özel sipariş gelin ayakkabısı satın almak gayet kolaydır. Hemen bizimle iletişime geçip detayları öğrenebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi