Özel Tasarım Gelin Ayakkabısı

Özel Tasarım Gelin Ayakkabısı

Düğün günü, birçok kadın tarafından hayatlarındaki en unutulmaz ve en özel gün olarak gösterilmektedir. Bu sebepten, birçok kadın, hayatlarının en önemli gününde giyilecek gelinliğin, o günün şıklığına yakışacak derecede özel olmasını, o günün unutulmazlığına unutulmazlık katmasını istemektedir. Bu durumu göz önüne alan modacılar, gelinlik modelleri eskiden daha klasik ve tekdüze olmasına rağmen, her dönem, yepyeni gelinlik tasarımlarını gelinlerin beğenisine sunmaktadır. Fakat her elbise, şıklığın tamamlanması için, altında kendisine uygun şık ayakkabılara ihtiyaç duyar. Bu durum pek tabii ki gelinlikler için de geçerlidir. Gelinlik modelleri, modadaki değişimle birlikte her geçen gün yenilenirken, buna uyumlu olarak gelin ayakkabısı modelleri de değişmektedir.

Şıklığın önemli bir parçası ayakkabılar

Gelinliklerin güzelliğine ve özelliğine verilen önem, şıklığın tamamlanması için gelin ayakkabısına da verilmelidir. Zira güzel bir çift ayakkabıyla tamamlanmadığında, çok şık bir gelinlik bile şıklığını kaybedilmektedir. Bu yüzden birçok modaevi gelinlere birçok  gelin ayakkabısı modelleri sunmaktadır.

Özel tasarım dönemi

Gelinler ayakkabılarının şıklığına olduğu kadar, kendilerine özel olmasına da önem vermektedir. Bu yüzden son zamanlarda, tamamen gelinler tarafından belirlenmiş gelin ayakkabısı modelleri talep görmektedir. Tamamen gelinlerin kafasındaki modele uygun olarak tasarlanan ayakkabılar, sipariş edilmektedir. Sizler özel gelin ayakkabısı için önceden sipariş vererek tüm istediğiniz özellikleri belirtmeniz gerekmektedir. Rengi, ayak numarası, üzerindeki taşlar, desenler, topuk boyu gibi istediğiniz her türlü özelliği yaptırabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, gelin ayakkabılarının son zamana bırakılmamasıdır. Özel tasarım ayakkabılar 3-15 gün arasında üretimi yapılmaktadır. Ardından kargoya verilir ve kargonun size ulaşması ortalama 3 gün sürer. Gelin adayları sipariş verirken düğün tarihlerine göre sipariş vermelidir.

Ayrıca genellikle özel gelin ayakkabısı siparişi veren adaylar gelinlik almadan önce ayakkabılarını sipariş ediyor ki gelinlik provasında da ayakkabılarıyla deneme yapabilyorlar. Bu yüzden, siparişler gelinlik provasının yapılacağı güne yetişecek şekilde verilmelidir.

Sizler de kendinizi özel gelin ayakkabısı yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi