Pembe Fiyonklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Pembe Fiyonklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabıları konusunda eskiden gelinlerin tercih edebilecekleri modeller oldukça sınırlıydı. Fakat son yıllarda, modadaki değişim gelinlik ve gelin ayakkabıları modellerine yansıdı. Birbirinden farklı giyim tarzına sahip gelinlere göre gelinlikler ve gelin ayakkabıları gelinlerin beğenisine sunuldu.

Klasik modeller yerlerini koruyor

Klasik modeller her zaman varlığını koruyacak gibi duruyor. Özellikle, gelinlikleri biraz daha şatafatlı ve gösterişli olan gelinler, gelin ayakkabısı seçimini, sade modellerden yana kullanıyor. Sade modeller denince akla ilk gelen tabii ki beyaz, hafif topuklu gelin ayakkabısı modelleri oluyor. Daha klasik bir gelin görünümünde olmak isteyen gelin adayları, sade ve klasik ayakkabı modellerinden vazgeçmeyecek gibi duruyor.

Yenilikçi modeller yükselişte

Klasik modellerin yanında, klasik tarzın oldukça dışında kalan ayakkabı modelleri de mevcut. Gelin ayakkabılarında değişik modellere rastlamak artık alışıldık bir şey haline geldi bile diyebiliriz. Fakat artık değişim sırası renklerde, birbirinden farklı renkte gelin ayakkabılarına rastlamak mümkün. Bu yıl oldukça gözde olan modellerden biri de pembe fiyonklu gelin ayakkabıları. Pembe rengin kullanımı son yıllarda oldukça arttı. Topuklu gelin ayakkabılarında pembe fiyonk detayı sık sık karşılaşılan bir model halini aldı. Bunun yanında, sadece şıklığını değil rahatını düşünen gelin adayları için dolgu topuklu, hatta babet modelli ve pembe fiyonk detayına sahip birçok ayakkabı seçeneği bulunuyor.  Daha sıradışı görünmek isteyen gelinler için, bot veya spor ayakkabı tarzında ve aynı zamanda pembe fiyonk detayına sahip ayakkabı modelleri bile bulunuyor.

Özel Fiyonklu Gelin Ayakkabısı Siparişi Verin

İstediğiniz renkte, istediğiniz topuk boyu ve ayak numarasında sıfırdan üretim yapmaktayız. Göndereceğiniz her modeli en baştan sizler için yapabiliriz. Whatsapp numaramız ile bize beğendiğiniz modeli gönderin. İstediğiniz özellikleri bizlere belirtiniz. Tamamen 1. sınıf (en kaliteli) malzemeler kullanılarak, rahat malzemeler ve taban ile gelin ayakkabısı üretimini yapmaktayız.

Aşağıdaki WhatsApp numaramız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi