Platform Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Platform Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Kadınların hemen hepsinde kendilerinin de kabul ettiği ayakkabı hastalığı vardır. Çeşit çeşit farklı renkler desenler ve tasarımlara sahip ayakkabılar her zaman ilgilerini çekmiştir.  Bir de konu gelin ayakkabısı modelleri ’ne geldiğinde alışveriş sırasında karar vermesi çok zor bir hal alır. Topuklu ayakkabıları uzun süreli olarak giymek bazen rahatsızlık verebilir. Bu özel gününüzde ayakkabı seçiminizi en doğru şekilde yapmalısınız. Peki, kadınların kendilerini daha şık ve daha çekici hissetmelerine yardımcı olan bu aksesuar için doğru seçim nasıl yapılmalıdır?

Doğru Ayakkabı Seçimi Önemlidir

Doğru ayakkabıyı seçerken öncelikli olarak ayağınızın yapısını doğru bilmeniz gerekir. Ayağınızın tam yapısı ve tam numarası ayakkabı seçimi için önemli bir faktördür. Küçük alınan ayakkabılar kadar büyük ayakkabılarda ayağınız için rahatsız edici ve zararlı olacaktır. Ayağınız taraklı ise geniş ayakkabıları tercih etmek sizin rahatınız için daha doğru bir seçim olacaktır. Platform topuk gelin ayakkabısı modelleri içerisinde ideal topuk boyu 5-6 cm kadardır. Bu boydaki ayakkabılar doğru seçimle beraber sizlere ağrı ve acı vermez.

Bilekten Bağlı Ayakkabıları Tercih Edin

Bu ayakkabılar bileğinize bağlı olduğundan yürürken destek almanızı ve daha rahat yürümenizi sağlayacaktır. Platform topuklu ayakkabılar, topuklu ayakkabılar arasında en rahat modellerdendir. Gelin ayakkabısı modelleri seçiminde sizler için rahatlık açısından da en doğru ayakkabı olacaktır. Platform topuklu ayakkabıların topuk boyu yüksek olsa da, topuğun ön kısmı benzer yükseklikte olduğundan dolayı alçak bir topuk üstünde yürüyor olursunuz dolayısıyla ayağınız daha az etkilenir ve sizin için özel olan bu gecede çok daha rahat edebilirsiniz.

2017 platform topuk gelin ayakkabısı modellerini sizler için bir araya getirdik. Bu senenin yeni tasarımları bu ayakkabılardır. Hiçbir yerde bulamayacağınız bu özel tasarım ayakkabılar için sipariş vermek için iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi