Rahat Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Rahat Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Dünyanın bir çok farklı ülkesinden, farklı kültüründen kadına hayatınızdaki en özel kıyafet nedir sorusu sorulduğunda, gelinlik cevabı almak doğal olacaktır. Zira gelin ve damadın, düğün günü için özel olan, başka günler giyilmeyecek kıyafetler giymesi çok eskilere dayanan, birçok kültürde rastlanan bir gelenektir. Özellikle gelinler, gelinliklerinin sadece güzel değil kendilerine özel ve unutulmaz olmasını ister. Bunu dikkate alan birçok modacı, her dönem gelinlerin beğenisine birçok yeni gelinlik modeli sunmaktadır.

rahat-gelin-ayakkabisi-modelleri-2017-1

Ayakkabılar en önemli tamamlayıcı

Moda ile biraz alakalı herkesin bildiği gibi, bütün kıyafetlerin şıklılığın en önemli tamamlayıcıları ayakkabılardır. Kıyafet ne kadar şık olursa olsun altındaki ayakkabı uyumlu değilse kıyafet şıklığını kaybeder. Bu ilke tabii ki gelinlik konusunda da geçerlidir. Her gelinlik, tarzına uygun bir gelinlik ayakkabısı ile tamamlanmalıdır. Gelinlerin ayakkabı seçiminde son zamanlarda en çok görülen akım geline özel gelinlik ayakkabısı tasarımlarıdır. Birçok moda evi, tamamen gelinlerin kafasındaki ayakkabı şekline, işlemesine, topuk boyuna göre ayakkabı tasarımı yapmaktadır.

rahat-gelin-ayakkabisi-modelleri-2017-2

Şıklık kadar rahatlık da önemli

Birçok gelinin, düğün günü en çok düştüğü hata, sadece bir günümüz düğün olacak, rahatlığı bir günlüğüne önemsemeyelim, şık olayım düşüncesidir. Fakat, düğünde kesinlikle şıklık kadar rahatlık da önemlidir. Gelinler düğün günü neredeyse hiç oturmayacak kadar ayakta durmaktadır. Bu yüzden, gelinlik ayakkabısı seçiminde kesinlikle rahatlık dikkate alınmalıdır.  Rahat gelin ayakkabısı dendiğinde akla ilk gelen model babetler oluyor. Babetler, rahatlıklarıyla öne çıktıkları kadar şık da olabiliyor. Taşlısından işlemeliye, çiçekliden fiyonkluya birçok gelin babeti modeli var. Kır düğünü tercih edecekler içinse sandalet tipi gelin ayakkabıları öneriliyor. Klasikten, topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyen gelinler ise ince topuk yerine dolgu topuk seçmi yapmalı. Dolgu topuk ayakkabılarda, ayakkabının taban kısmı da yüksek olduğu için yürüme zorluğu yaşanmıyor.

rahat-gelin-ayakkabisi-modelleri-2017-4

Aradığınız rahat gelin ayakkabısı modelini bulamadıysanız hemen bizimle iletişime geçiniz ve özel ayakkabı siparişinizi veriniz. Detaylar için whatsap yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi