Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Dünyada moda trendleri asla sabit kalmıyor. Her yıl, daha önceki dönemlerde görsek ‘’çılgınlık’’ diyeceğimiz, garipseyeceğimiz tarzlar trend haline geliyor. Hal böyleyken,  çoğu kadının hayatındaki en unutulmaz elbise olarak gördüğü gelinlikler de bu modadan nasibini alıyor. Bundan yıllar önce ‘’gelinlik’’ dendiğinde, herkesin aklına gelen model, bembayaz, kabarık uzun bir elbiseyken bugün birbirinden farklı tarzda, klasiğin dışında gelinlikler modacılar tarafından tercih ediliyor.  Gelinliklerin en önemli tamamlayıcıları olan gelin ayakkabısı modelleri de değişik tarzlara bürünmüştür.  Düğünlerini unutulmaz kılmak isteyen gelinler ayakkabılarını da kendileri için özel tasarlanmış olarak tercih etmektedirler.

renkli-gelin-ayakkabisi-modelleri-1

Geline özel ayakkabı

Gelinler, en özel günlerini daha da unutulmaz hale getirmek için, ayakkabılarının kendilerine özel olmasını istemektedir. Gelin ayakkabısı modelleri, gelinlerin isteklerine göre şekil almakta, topuk boyu, işlemeleri, detayları nasıl olacak gelin tarafından belirlenmektedir.  Klasik tarzda bir gelinlik tercih edecek gelinler ile, daha alışılmışın dışında modelleri tercih eden gelinlerin ayakkabı seçimleri de birbirinden farklı olmaktadır.

renkli-gelin-ayakkabisi-modelleri-2

renkli-gelin-ayakkabisi-modelleri-4

Gelin ayakkabılarında renkli dönem

Moda trendleri dünyada bu hızla değişirken, gelinlerin, renkli gelin ayakkabısı modelleri için ‘’bu renk ayakkabı gelinlik altına kesinlikle olmaz’’ anlayışını bir an için gözden geçirmeleri gerekmektedir.  Özellikle, mavi, turkuaz, lacivert gibi tonlar ve kırmızının bir çok tonu, gelinlik altına tercih edildiğinde, üzerlerinde küçük detaylarla son derece şık bir görüntü oluşturabilmektedir. Kırmızı tonları duygusal olarak mutluluğu ve aşkı temsil ettiğinden bu özel günle uyumlu olabilmekteyken, mavi de özgürlüğü ve huzuru temsil eden yönüyle gelinlik altında kullanılabilir.

Size özel olan bu günler için kendinizi özel hissetmenizi sağlayan gelin ayakkabıları için sorun mu yaşıyorsunuz. Hemen bizimle iletişime geçin ve istediğiniz şekilde, istediğiniz renkte ve istediğiniz ölçüde sizin için üretim yapıyoruz. Kaliteli malzeme ve tamamen el işçiliği yapılan özel ayakkabı siparişleri ve istediğiniz modelleri whatsapp ile gönderiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi