Renkli Gelin Babetleri Modelleri 2017

Renkli Gelin Babetleri Modelleri 2017

Gelinlik birçok kadın için hayatlarında giydikleri en önemli elbisedir. Evlilik, hayatın bir evresinin bitip yeni bir evreye geçildiği gündür. Bu yüzden, evliliğin kutlandığı gün olan düğünde, gelinlerin sadece o güne özel elbiseler giymesi, farklı coğrafyalarda, farklı kültürlerde eskilerden beri rastlanan bir durumdur. Gelinler, bu yüzden gelinliklerinin sadece güzel değil aynı zamanda unutulmaz ve kendilerine özel olmasını da istemektedir.  Fakat şık bir gelinlik sadece titizlikle seçilmiş güzel bir gelinlik demek değildir. Gelinliğin altına giyilen gelin ayakkabısı da eğer gelinlik kadar şık değilse, gelinliğin tüm güzelliği kaybolacaktır. Bu yüzden, her yıl yeni ayakkabı modelleri gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır.

Özel tasarım ayakkabılar

Gelinlerin son yıllarda en çok tercih ettiği gelin ayakkabısı modelleri, tamamen kendi tercihlerine ve isteklerine göre tasarlanan özel tasarım ayakkabılardır. Gelinler ayakkabının her detayını kendileri belirlemekte ve tasarımcılar, ayakkabıyı gelinlik provasının olduğu güne yetişecek şekilde tasarlamaktadır.

Renkli babetler revaçta

Moda her dönem değişen ve gelişen bir olgu. Bu değişim tabii ki gelin ve gelinlik modasına da yansıyor. Eskiden daha klasik gelin ayakkabıları tercih edilirken, günümüzde babetten spor ayakkabıya kadar farklı tiplerde gelin ayakkabıları tercih ediliyor. 2017 yılında ise renkli babet modelleri revaçta. Rahatlıkları ile topuklu ayakkabıların önüne geçen babetler bu sene gelinlerin karşısına renkli olarak geliyor. Özellikle aşk rengi kırmızı renkteki babetler, 2017’de bol bol tercih edilecek bir gelin ayakkabıları arasında.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi