Renkli Nişan Ayakkabısı Modelleri 2017

Renkli Nişan Ayakkabısı Modelleri 2017

Evliliğe giden yol uzun bir süreçtir. Nişan, çok eskilerden beri, evliliğe giden yoldaki ilk adım olarak gözükmektedir. Kadınlar için gelinlik hayatlarında giyecekleri en özel elbiseler arasında çoğu zaman ilk sırada gelir. Hayattaki bu kadar önemli ve unutulmaz bir günde, aynı unutulmazlığa sahip bir elbise giymek isterler. Doğal olarak, evliliğe giden ilk adım olan nişanda da şık ve güzel olmak istemektedirler.

Evliliğe hazırlık anlamında çok önemli olan nişan için birçok kadın kıyafet tercihini titizlikle yapmalıdır. Fakat, sadece iyi bir nişan elbisesi yeterli değildir. Modayı takip eden herkesin bildiği gibi, güzel bir elbise, güzel bir ayakkabıyla tamamlanmadıkça anlamını yitirecektir. Bu yüzden, nişan ayakkabısı seçimi titizlikle yapılmalıdır.

Farklı modeller

Moda her yıl, her dönem hatta neredeyse her gün değişen ve yenilenen bir şeydir. Bu hızdan gelinlikler ve gelinlik ayakkabıları tabii ki nasibini aldı. Bununla birlikte, nişan elbiseleri ve nişan ayakkabıları modelleri de birçok değişikliğe uğradı.  Gelin adayları artık nişan törenlerinde, öncekilerden çok daha farklı ayakkabılar giyebilmektedir.

Renkli modeller öne çıkıyor

Nişan ayakkabısı konusunda, gelinlerin renkli modeller tercih etmesi 2017 yılında çok fazla rastlanan bir durum. Yüksek topuklu, düz, dolgu topuklu birçok renkli nişan ayakkabısı, gelin adayları tarafından tercih ediliyor. Aşkı temsil eden kırmızıdan, asilliği tercih eden maviye kadar geniş bir yelpazede renkli ayakkabılar nişan için tercih ediliyor. Renkli nişan ayakkabıları, fiyonklu, taşlı vs birçok modelde olabiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi